AMD Radeon ReLive video çekerken kasma sorunu

ba2handemir

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladım. İçinde;
  • Ryzen 5 1600
  • RX 580 ROG STRİX
  • 8GB RAM
  • M.2 SSD
  • FreeSync 75 Hz AOC
AMD Radeon ayarlarında ReLive üzerinden oyun içinde video kaydetmek istiyorum fakat videoyu başlattığımda kesik kesik donmalar ve ani FPS düşüşleri oluyor. ReLive kullanarak yayın yapan veyahut video kaydeden arkadaşlar bir yardım ederse, nasıl bir ayar yapmam gerekiyor? Kayıt alacağım oyun PUBG. Daha kötü sistemlerde çok daha iyi yayınlar ve videolar çeken arkadaşlar görüyorum. Problemin sistemde olmadığını düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. Ellerinize yüreklerinize sağlık.

Not: ReLive ayarlarında kayıtları 1080p almayı denedim eğer onun ile alakalı ise kaça düşürmem gerekiyor ve videoyu kayıt ettikten sonra hangi programla ve kaç çözünürlüğe getireyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p ideal. Bitrate ayarınız ve encoding ayarınız nedir?

@Asım Demir Konu başlığında kural dışı kelime kullandığım için ceza yemişim bu yüzden farklı bir hesap ile cevap veriyorum kusuruma bakmayın lütfen. Şimdi ilk defa video çekip kayıt alacağım bu konu diline hakim değilim bilgim ise çok düşük. ReLive ayarlarının görüntüsünü atayım size, siz direk oradan bakın neyi nasıl yapmam gerektiğini de söylerseniz çok sevinirim. Videoları Youtube üzerinden paylaşacağım ayrıca ileri de Twitch üzerinden de yayın yapmak istiyorum.

Görüntü.
relive.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı