Video çekerken kasma sorunu

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben oyun videosu çekmek istiyorum. Programlarım ve ekipmanlarım hazır ancak video çekerken hiçbir kasma sıkıntısı olmuyor ama çektiğim videoyu izlerken kastığını ve donduğunu görüyorum acaba program ve ayarları ile ilgili olabilir mi?

Bilgisayarının ortalama üstü olduğunu kabul edersek kayıt programında oynaman gereken ayarlar var kesinlikle. Öyle ki doğru ayarlar ile sen oynarken FPS düşük olsa da kayıt sonrası akıcı hale getirebiliyorsun.

Donma yaşıyorsanız işlemci yetmediği için yaşıyorsunuz. Daha düşük bitratelerde çekmeyi deneyin.

Ryzen 5 1600 3000MHz 16 GB RAM ve GTX1650 Super var yetmezmi bu sistem video cekmeye?
Bilgisayarının ortalama üstü olduğunu kabul edersek kayıt programında oynaman gereken ayarlar var kesinlikle. Öyle ki doğru ayarlar ile sen oynarken FPS düşük olsa da kayıt sonrası akıcı hale getirebiliyorsun.

Acaba bildiğiniz bir ayar var mıdır?
Videoyu düzenlediğin programda öyle görüyorsan normal fakat öbür türlü kayıt ayarlarında mutlaka sıkıntı vardır.

Peki ayarları gözden geçireceğim teşekkürler yardımın için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı