Çözüldü AMD Radeon RX 550 Forza Horizon 4 donmadan oynatır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Diğer

çaresiz1432

Decapat
Daha fazla  
Sorum şu arkadaşlar sistemim Forza Horizon 4 donmadan oynatır mı?
Sistem:
16 GB RAM.
Intel Core i5 3.nesil 3.00 GHz üstü.
AMD Radeon RX 550 4 GB.
1TB HDD + 120GB SSD.
İşletim sistemi Free Dos (diyor o ne?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ben anlamıyorum sistemden sen bana monitörlü bir sistem öner o zaman ama trendyol n11 GittiGidiyor veya hepsiburadadan olsun başka yere güvenemem
Bak senin halinden anlıyorum ilk defa sistem alacaksın bilgin yok.
Lakin bu tarz sitelerden sistem falan alınmaz daha mantıklı sistemler var.
İlla ekran kartlı sistem almak istiyorsan bu linkini attığım sistemi al.
@çaresiz1432 İ5 3470 olabilir mi işlemciniz?
aynen 3470
Free dos işletim sistemin yok yada orijinal işletim sistemi değil demektir (yok diye almaya kalkışmayın) ve o sistemde bayağı donar 360p ye alırsanız 1 ihtimal oynarsınız.
nası yani alayım mı almayımmı iyimi değilmi
Free dos işletim sistemin yok yada orijinal işletim sistemi değil demektir (yok diye almaya kalkışmayın) ve o sistemde bayağı donar 360p ye alırsanız 1 ihtimal oynarsınız.
peki Windows sistemi ve intel core i5 ve amd radeon r5 230, 16gb ram, 3.20 ghz forza horizon 4ü donmadan oynatırmı iyimi 265gb ssd ve 1tb hdd bu arada

Son düzenleme:
aynen 3470

nası yani alayım mı almayımmı iyimi değilmi

peki Windows sistemi ve intel core i5 ve amd radeon r5 230, 16gb ram, 3.20 ghz forza horizon 4ü donmadan oynatırmı iyimi 265gb ssd ve 1tb hdd bu arada
Hocam ikiside iyi değil ama ayarları düşürürseniz en az 40 fps açacağını düşünüyorum birde free dos alma çünkü arasında fark yok ve işletim sistemleri cidden pahalı.

Hocam ikiside iyi değil ama ayarları düşürürseniz en az 40 fps açacağını düşünüyorum birde free dos alma çünkü arasında fark yok ve işletim sistemleri cidden pahalı.
eyvallah sağolasın peki bana nelerin kötü olduğunu yazarsan ona göre bilgisayar bakacağım ram iyidir heralde

Siz bu PCleri 0 alma amacıyla mı bakıyorsunuz?
bilgisayarım yok burdan bilgi yazarak hangi oyunları kaldırıp kaldırmadığını bakarak alacağım, ailemin durumu yok o yüzden yaz tatilinde seneye çalışacağım ve 14 yaşındayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oha bu bunu böyle oynatıyorsa benim dediğim 16 ram sıfır donma beni o bilgisayara yönelttiğin için çok teşekür ederim sen adamsın yüksek ayarlarda bile donmuyo bana da donmaması yeter zaten sen adamsın

Son düzenleme:
Bilgisayarım yok buradan bilgi yazarak hangi oyunları kaldırıp kaldırmadığını bakarak alacağım, ailemin durumu yok o yüzden yaz tatilinde seneye çalışacağım ve 14 yaşındayım

Oha bu bunu böyle oynatıyorsa benim dediğim 16 RAM sıfır donma beni o bilgisayara yönelttiğin için çok teşekkür ederim sen adamsın yüksek ayarlarda bile donmuyor bana da donmaması yeter zaten sen adamsın

O bilgisayarlara asla para verme 0 ise. Bütçeni belirt daha iyisini buluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı