AMD Radeon software 2020 sonrası gelen sesler

Bendede 2020 sonrası forza horizon 4 de oyun yüklenirken coilwhine sesinin biraz daha kalın tonunda ses geliyor. Sürücüyü eski haline çevirince düzeliyor. Neden olabilir?

Adamlar neden 19.12.2 sürücüsünü tavsiye ediyor acaba? Hataları olduğu için mi? Hatalar ile karşılaşıp kafayı sıyıralım diye mi? Merak ediyorum.

Geliştirici değilseniz, sürücü yazılımlarının açık kaynakları ile ilgili bilgili değilseniz ne gerek var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191229-155955__01__01.jpg
    Screenshot_20191229-155955__01__01.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 58
Adamlar neden 19.12.2 sürücüsünü tavsiye ediyor acaba? Hataları olduğu için mi? Hatalar ile karşılaşıp kafayı sıyıralım diye mi? Merak ediyorum.

Geliştirici değilseniz, sürücü yazılımlarının açık kaynakları ile ilgili bilgili değilseniz ne gerek var.

AMD'nin böyle resmi bir açıklaması var mı? Sitede tavsiye edilen kısmını değiştirmek 1 saniyesini alır adamların. WHQL olmadığı için optional olabilir ama sonuç olarak cevapsız kalan sorular var. Ben 19.12.2 sürümünü kullanıyorum. Hiç bir sıkıntım yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı