AMD Radeon Software açılmıyor

Sailaner

Hectopat
Birkaç gündür Radeon yazılımının bilgisayarımda açılmadığını fark ettim, bugün biraz uğraştığımda ise açmayı başaramadım. Silip yeniden kurdum ama çözüme ulaşamadım. MSI Bravo 17 kullanıyorum, R7 4800h işlemcim ve RX5500M ekran kartım var. En güncel driverı seçip kurdum fakat hâlen açılmamakta. Çözümünü bilen ve yardımcı olabilecek birisi var mıdır?

Normalde Windows'un başlatılmasıyla beraber Radeon yazılımı da beraberinde açılmaktaydı. Yazılımı kapattığım zaman sağ klik yaparak gördüğünüz alandan uygulamayı açabiliyordum fakat bu ikisi olmuyor.

Dosya Ekleri

• asdd.png
    asdd.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 32
  • sadad.png
    sadad.png
    129,5 KB · Görüntüleme: 35
Güncel driverı değil ondan bir önceki driverı kurmayı deneyin. En güncel olanı bazen sorun çıkartabiliyor. Hatta kendi sitesinde bile son sürüme *isteğe bağlı* diyor. Oradan *önerilen* driverı kurun.

Güncel driverı değil ondan bir önceki driverı kurmayı deneyin. En güncel olanı bazen sorun çıkartabiliyor. Hatta kendi sitesinde bile son sürüme *isteğe bağlı* diyor. Oradan *önerilen* driverı kurun.

Zaten önerilen driver kuruluydu fakat sorunu onda yaşadım. Yenisini kurduğumda da aynı sorunu yaşadım.

Geri
Yukarı