AMD Radeon Software açılmıyor

TheCrucial003

Decapat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Laptop kullanıcısıyım Intel ve AMD ekran kartım var. AMD Radeon Software sağ tıkladığımda açılmıyor. internetten yeni sürümünü indirdim olmadı. eski sürümünü indirdim olmadı .format attım ama yine düzelmedi.

Ekranda herhangi bir sorun yok. Aygıt yöneticisindeki durum AMD vs Intel gözüküyor temel bağdaştırıcı yok.

Çok güzel. Aygıt yöneticisinde gözükmemesi lazım şimdi zaten temel görüntü bağdaştırıcısı. Radeon Software hiçbir yerden giremiyorsunuz değil mi? Başlat, görev çubuğu gibi. Ayrıca sağ tıklayıp Radeon Software'i aç dediğnizde ne oluyor?

Çok güzel. Aygıt yöneticisinde gözükmemesi lazım şimdi zaten temel görüntü bağdaştırıcısı. Radeon Software hiçbir yerden giremiyorsunuz değil mi? Başlat, görev çubuğu gibi. Ayrıca sağ tıklayıp Radeon Software'i aç dediğnizde ne oluyor?
başlattan falan her şekil denedim malesefki aynı sorun devam etmekte

Başlattan falan her şekil denedim maalesef ki aynı sorun devam etmekte.

Başka bir çözüm önerim kalmadı maalesef. Windows sürücüsü Radeon Software kurmuyor, o yüzden söylemedim. Ekran kartı sürücüsü çalışıyor onda bir sıkıntı yok. Eski sürümleri denedik, sonuç değişmedi. En son WHQL sürümü denedik olmadı. Başka bir fikrim kalmadı.

Başka bir çözüm önerim kalmadı maalesef. Windows sürücüsü Radeon Software kurmuyor, o yüzden söylemedim. Ekran kartı sürücüsü çalışıyor onda bir sıkıntı yok. Eski sürümleri denedik, sonuç değişmedi. En son WHQL sürümü denedik olmadı. Başka bir fikrim kalmadı.
İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim sorun çözülemesede tekrardan teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı