AMD Radeon Software açılmıyor

vlademirrr

Centipat
Daha fazla  
msi bravo15.jpg

MSI Bravo 15 b5dd modelini aldım ve yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum soğutması malzeme kalitesinden memnunum hiçbir problem yok ama AMD Radeon Software uygulaması adrenaline güncellemesinden sonra bu hatayı veriyor, AMD'nin sitesine yönlendiriyor ve gerekli adımları yaptıktan sonra 3gün sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve tekrar aynı bu hata bildirimi geliyor ne yapmalıyım?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

@RX5500

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1170756

MSI Bravo 15 b5dd modelini aldım ve yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum soğutması malzeme kalitesinden memnunum hiçbir problem yok ama AMD Radeon Software uygulaması adrenaline güncellemesinden sonra bu hatayı veriyor, AMD'nin sitesine yönlendiriyor ve gerekli adımları yaptıktan sonra 3gün sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve tekrar aynı bu hata bildirimi geliyor ne yapmalıyım?

@RX5500

Bana da oldu 1 dosyasına kadar temizle driverin sonra baştan kur.

Eki Görüntüle 1170756

@RX5500

Bunu indirin hocam, driverı siler. Sonra şu sayfadan VGA driver indirin:

Bunu indirin hocam, driverı siler. Sonra şu sayfadan VGA driver indirin:
sağolun hocam çok teşekkürler

Konuyu hortlatacağım ama konu açmadan bende sorunumu belirteyim. Bende de 1 haftadır sorun yoktu 4-5 gündür Radeon Software uygulaması hata veriyor. Disabled - enabled yapınca düzeliyor kısa bir süre sonra gene aynı yere dönüyor. Benim ne yapmam lazım acaba ? Nvidia 3060M - R9 5900HX işlemciye sahibim. @Radeon RX 5500M

Dosya Ekleri

• AMD Radeon Failure.png
    AMD Radeon Failure.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı