AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.1.3 Çıktı

Yazılım yenilenmesi ilk olduğu gün konu açılmıştı. Yazık konuda birisi şu an mod. NVIDIA öldü, NVIDIA kullananlar burada mi? Bunları görüyorlar mi felan diye dalga geçmişlerdi. Öncesini katmıyorum, ondan sonra AMD hala kararlı bir sürüm çıkaramadı. Neyse ben o insanlar gibi değilim dalga geçmem. Inşallah bir gün Radeon yazılım sorununu çözer.

Yazılım yenilenmesi ilk olduğu gün konu açılmıştı. Yazık konuda birisi şu an mod. NVIDIA öldü, NVIDIA kullananlar burada mi? Bunları görüyorlar mi felan diye dalga geçmişlerdi. Öncesini katmıyorum, ondan sonra AMD hala kararlı bir sürüm çıkaramadı. Neyse ben o insanlar gibi değilim dalga geçmem. Inşallah bir gün Radeon yazılım sorununu çözer.

İnşallah. Bazen bilerek yapıyorlar gibi geliyor bana.

Bir önceki sürüm olan 20.1.2.'ye göre daha stabil geldi bana kesinlikle. Battlefield 5'te hafif titremeler söz konusuydu. Şimdiki sürümle tamamen kalktı ortadan.

Şuan sadece Blade and Soul oynuyorum. Yeni driver ı kurmadan önce şansa bağlı olarak oyunun yükleme ekranında takılıp pcyi resetlemeden düzelmiyordu. Yeni çıkan güncelleme de 1-2 saat oynadım şuanlık bir sorun görmedim. Ama dediğim gibi oynadığım oyun şuanlık sadece Blade and Soul. Çok sağlam kart, performansı muazzam derece de iyi.
Ekran kartım 5700 xt

Geri
Yukarı