AMD Radeon Software fan ayarları

X.M.P açın BIOS'tan. RAM yüzünden drop yaşayabilirsiniz. XMP diğer adı D.O.C.P olarak geçiyor.

XMP= RAM'i en yüksek MHz'de çalıştırmak demek gibi bir şey.
xmp açık dark souls 3 fps dropları devam ediyor acaba sistemde bir sıkıntı olabilir mi?
Bilgisayarı nasıl test edebilirim
X.M.P açın BIOS'tan. RAM yüzünden drop yaşayabilirsiniz. XMP diğer adı D.O.C.P olarak geçiyor.

XMP= RAM'i en yüksek MHz'de çalıştırmak demek gibi bir şey.
ramden olabilir mi acaba

Son düzenleme:
Xmp zaten açık ben 8gb ram yetersiz mi kalıyor diye sordum. Anladığım kadarıyla zaten otomatik windows 3 gb filan kullanıyor oyunda 5 gb filan ram kullanınca ondan mı fps drop oluyor acaba?
Ben pek sanmıyorum. Bende de 8 GB RAM var daha drop sorunu yaşamadım. RDR2, Death Stranding gibi ağır oyunları bitirmiş birisiyim.

Ben pek sanmıyorum. Bende de 8 GB RAM var daha drop sorunu yaşamadım. RDR2, Death Stranding gibi ağır oyunları bitirmiş birisiyim.
galiba dark souls 3 le alakalı bir durum bugün witcher 2 yi açtım 110 fps alıyorum ultrada drop olmadan.Witcher 3 de grafikleri high da 90 fps combat kısmında 70 fps sanırsam dark souls 3 le alakalı bir durum diğer oyunlarda da test yapıp size geri dönüş yaparım çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı