AMD Radeon Software güncelleme sekmesi nerede?

emrhan1461

Hectopat
Daha fazla  
1604357033639.png

Bu işaretleğim yerde daha önce uygulamanın güncellemelerini kontrol edebilen bir bölme vardı ama orasını şimdi bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı 2. resimdeki gibi?

1604357105384.png

2 Gün önce DDU ile ekran kartını silip tekrar uygulamayı yükledim öyle güncellemiştim bendeki son güncellme de 16 Ekim gelmiş olan.
Silmeden önce güncel sürüm yoktu onun için mi sildiniz?
Silmeden önce duruyor muydu?, güncellemeden sonra mı gitti?

Aceba ev sekmesinde, a'yı göster b'yi göster tarzında bir ayar mevcut mu ona da baktım göremedim.

Silmeden önce güncel sürüm yoktu onun için mi sildiniz?
Silmeden önce duruyor muydu? Güncellemeden sonra mı gitti?

Acaba ev sekmesinde, A'yı göster B'yi göster tarzında bir ayar mevcut mu ona da baktım göremedim.

Demin Radeon ayarlarını sıfırladım sürücü temmuz ayındaki haline döndü ve Radeon'da o sürücü yazılım sekmesi geri geldi ama bu sefer dahili ekran kartının yanında ünlem oluştu tekrar DDU ile silip kurmam gerekiyor galiba o zaman düzelebilir işlem bitince tekrar yazarım.

Demin Radeon ayarlarını sıfırladım sürücü temmuz ayındaki haline döndü ve Radeon'da o sürücü yazılım sekmesi geri geldi ama bu sefer dahili ekran kartının yanında ünlem oluştu tekrar DDU ile silip kurmam gerekiyor galiba o zaman düzelebilir işlem bitince tekrar yazarım.
Hocam AMD Kartın var sen dokunuyorsun durduk yere. Umarım ekran kartın bozulmaz. Çünkü bende de öyle ünlem çıktı kurarken, kartı değiştirmek zorunda kaldım.

Bak ben çok uğraştım, uğraşmamın karşılığında kan, ter, göz yaşı, aldım.
Ben senin yerine olsam AMD'nin yazılımını bile açmam.

İşlemi tammaladım ekran kartımı bir önceki sürüme geri aldım böylece Bannerlord'da harici ekran kartımı kullanbiliyorum son sürümde açılmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı