AMD Radeon Software kurulumu sonrası çözünürlük düştü

retnow

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 3 senedir kullandığım bilgisayarıma geçen hafta format atmaya karar verdim ve format attım. Format attıktan sonra çözünürlük olarak hiçbir sıkıntı yoktu ve her şey normaldi. 2 3 gün sonra AMD Radeon Software yükledim (en güncel sürümü şu an) ve oyunlarda çözünürlük düştü. Masaüstünde logoların çözünürlükleri düştü, Google'da falan sıkıntı yok ama oyunlarda vs aşağıdaki gibi oluyor. Çoğu oyunda böyle. Forza Horizon 4 bile sanki 480p.

ssss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 3 senedir kullandığım bilgisayarıma geçen hafta format atmaya karar verdim ve format attım. Format attıktan sonra çözünürlük olarak hiçbir sıkıntı yoktu ve her şey normaldi. 2 3 gün sonra AMD Radeon Software yükledim (en güncel sürümü şu an) ve oyunlarda çözünürlük düştü. Masaüstünde logoların çözünürlükleri düştü, Google'da falan sıkıntı yok ama oyunlarda vs aşağıdaki gibi oluyor. Çoğu oyunda böyle. Forza Horizon 4 bile sanki 480p.

Eki Görüntüle 1293371

Bu resim bizde düzgün gözüküyor. Silip yüklemeyi denedin mi?

Bu resim bizde düzgün gözüküyor. Silip yüklemeyi denedin mi?
dendim fakat olmuyor zaten tek sıkıntıda o değil malesef :(
teşekkür ederim
1920x1080 olarak gözüküyor resim kalite tam, Ayrıca şu anki 22.1.2 sürümü arızalı sayılır bende de FPS düşüyor çok fazla, recommended WHQL kurunuz.
teşekkür ederim
Arkadaşında dediği gibi recommended sürümünü yükleyin bazı sürümler kararsız olabilir bu sürümü kaldırıp recommmend sürümlerden birini yükleyin.
teşekkür ederim

Geri
Yukarı