AMD Radeon Software nasıl kullanılır?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Laptopum: Acer Nitro 5.

Vega 8 dahili, RX560X harici ekran kartı kullanmaktayım. AMD Radeon Software ayarları ile ilgili AMD ekran kartı kullanan bilgili arkadaşlara birkaç sorum olacak.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum sorularınızı bekliyorum.
oyunlarda FPS'min yükselmesini istiyorum. YouTube'da araştırdığıma göre AMD FPS arttırma ayarları var fakat kötü bilgisayarı olanlar için çekilmiş videolar.
Benim bilgisayarımda RX560X ve Ryzen 5 3550H işlemci var Nitro 5 oyuncu laptopu. Arkadaşlar güzel FPS arttıran ayar varsa söyler misiniz? Veya hem güzel görüntü hem de FPS arttıran ayar söyler misiniz?

Oyunlarda FPS'min yükselmesini istiyorum. YouTube'da araştırdığıma göre AMD FPS arttırma ayarları var fakat kötü bilgisayarı olanlar için çekilmiş videolar.
Benim bilgisayarımda RX560X ve Ryzen 5 3550H işlemci var Nitro 5 oyuncu laptopu. Arkadaşlar güzel FPS arttıran ayar varsa söyler misiniz? Veya hem güzel görüntü hem de FPS arttıran ayar söyler misiniz?

Keskinlik yumuşatmayı açabilirsiniz bir nebze de olsa güzel görüntü verir. Onun dışında o gösterilen ayarların bazılarını yapabilirsiniz ben oradan yapmadım ben test ederek bakmıştın siz de öyle yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı