AMD Radeon Software sağ tıkta yok

HerGele58

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar programı
RAM
16
SSD veya HDD modeli
1 tb
Ekran kartı
amd radeon 6600
AMD Radeon Software masaüstü sağ tıkta yok ama görev tepsisi ve arama yapınca cıkıyor sorun olur mu yazılımda hata var mı yoksa bu halde kullanmaya devam edebilir miyim?

DDU programı ile halihazırda kurulu olan sürücüyü kaldırıp temiz bir kurulum yap düzelecektir.

O halde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak temiz bir sürücü kurulumu ile çözüleceğini umuyorum. Bu tarz yazılımsal hatalar mümkün.

Hocam beim için sorun değil bu yazılımda hata var mı demek yoksa kullanmaya devam etmek sorun olur mu?

DDU programı ile halihazırda kurulu olan sürücüyü kaldırıp temiz bir kurulum yap düzelecektir.

Her seferinde öyle yapıyorum Windows şişiyor artık yeter böyle devam etsem sorun olur mu ya da sorunlu mu yazılım.

Alt+r tuşu yapıp AMD Software geliyor ise sıkıntı yok.

Tepside var ulaşmak istesem ulaşıyorum zaten ama benim sorum sıkıntı varsa uyarı hesabından mı böyle kalkıyor sağ tıktan yoksa sorun yok mu?

Senin yaşadığın sorunu ben de yaşıyordum, Windows’un AMD sürücüsünü otomatik güncellemesini engelleyerek sorunu çözdüm. Windows show/hide update tool diye aratırsan nasıl yapılacağını anlatan konular bulabilirsin.

Geri
Yukarı