Çözüldü AMD Radeon son güncelleme drop sorunları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Browniem

Centipat
Yer
Arabic sözlere sahipler onlara minnet eylemem.
Arkadaşlar, online oyunlarda FPS düşüşü yaşıyorum. Ama sadece online oyunlarda oluyor bu. CS GO, Ironsight gibi oyunlarda. Önceki AMD sürümünde CS GO'yu 60 FPS'ye çok güzel sabitleyebiliyordum. Son güncelleme ile ne olduysa online oyunları doğru düzgün oynayamıyorum. Steam'daki offline oyunları çok rahat oynuyorum. Sadece online oyunlarda sıkıntı yaşıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Ekran kartın nedir? Windows'u güvenli mod ile başlat. DDU programıyla eski driverlarını kaldır. Daha sonra bu sürümü yükleyip test et dostum. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Ekran kartın nedir? Windows'u güvenli mod ile başlat. DDU programıyla eski driverlarını kaldır. Daha sonra bu sürümü yükleyip test et dostum. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Ekran kartım RX460. Bu sürücüyü kurmayı denedim ama olmadı bir türlü algılayamadı kartı.

Bilgisayarı güvenli mod ile başlatıp DDU programıyla sürücüleri temiz bir şekilde kaldırdın mı? Bunları yaptıktan sonra tekrar dene. Sürücü desteği mevcut.

Dediğiniz sürüm kartıma uymuyor hata 99 hatası alıyorum. Şu an kartı takıp çalıştırdığım sorunsuz şekilde kullandığım driveri indiricem. Bu arada geç yazma sebebim uyarı banı yedim kusra bakma lütfen. Sorunum düzelirse buraya not düşerim.

Arkadaşlar, Online oyunlarda FPS düşüşü yaşıyorum. Ama sadece Online oyunlarda oluyor bu. CS:GO, Ironsight gibi oyunlarda. Önceki AMD sürümünde CS:GO'yu 60 FPS'ye çok güzel sabitleyebiliyordum. Son güncelleme ile ne olduysa Online oyunları doğru düzgün oynayamıyorum. Steam'daki offline oyunları çok rahat oynuyorum. Sadece Online oyunlarda sıkıntı yaşıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Dediğiniz sürüm kartıma uymuyor hata 99 hatası alıyorum. Şu an kartı takıp çalıştırdığım sorunsuz şekilde kullandığım driveri indiricem. Bu arada geç yazma sebebim uyarı banı yedim kusra bakma lütfen. Sorunum düzelirse buraya not düşerim.

Arkadaşlar, Online oyunlarda FPS düşüşü yaşıyorum. Ama sadece Online oyunlarda oluyor bu. CS:GO, Ironsight gibi oyunlarda. Önceki AMD sürümünde CS:GO'yu 60 FPS'ye çok güzel sabitleyebiliyordum. Son güncelleme ile ne olduysa Online oyunları doğru düzgün oynayamıyorum. Steam'daki offline oyunları çok rahat oynuyorum. Sadece Online oyunlarda sıkıntı yaşıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Sorunum çözüldü. Ben 20.2.1 yani en son sürücüyü kaldırıp 20.1.3 sürücüsünü yükledim şu an sıkıntı yok CS:GO 60 FPS sabit oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı