AMD Radeon sürücüsünü yüklerken "Hata 1603"

B4htsız Bedevi

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd ryzen 5 1600
Asus rog strix 570 OC 4 GB
Asus b450m KII anakart
Başlıkta belirttiğim gibi hata alıyorum olay şöyle başladı ne güncelleme gelmişti güncelle dedim ama hata verdi bende DDU ile kaldırdım aynı sizin gösterdiğiz gibi ama doluyor doluyor sonra hata veriyor bir zaman sonra resimde ki gibi ve akabinde ekranda bir dalgalanma var şu an kaldırdığım için mi oldu bilmiyorum ama sinir bozucu olmaya başladı.

Ek Açıklama 2020-04-25 024925.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Güncelledim kapalı Windows deff. Ama hala aynı hatayı verıyor eski sürüm de denedım ama tık yok

AMD cleanup Utility ile eski sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi? Bir de sfc/scannow yapmayı önerenler var bu hata ile ilgili.

Yok hocam hala aynı hata 89 91 gibi olunca hata veriyor yine yok mu başka önerisi.
yok mu yardım edecek metin2 gibi bir oyunda bile kasıyor yardım edın lutfen
yok mu hiç yardım edecek kaç gündür uğraşıyorum kafayı sıyıracağım Recep hocam bir yardım et kurbanın olayım ya mt2 gibi bir oyunda bile kasıyor sürücüyü mutlaka kurmam lazım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı