AMD Readon RX 480 Fiyatı Belli Oldu - Ön Sipariş

Numbness

Kilopat
Evet arkadaşlar bu ekran kartını alacağım. Sinerji' de biliyorsunuz fiyatı belli oldu. Ben bu ekran kartını ön sipariş ile alayım mı yoksa soğutmalı halini mi bekliyeyim açıkçası beklemeye tahamülüm kalmadı. Soğutmalı fiyatı da artık ne olur kim bilir hele özellikle Asus markasının ki. Sizce ne yapayım ?

Vergi ve kargo ücretleri ile 290 dolara yani 853 TL'ye gelen bir kartın dağıtıcıların aldığı komisyon ile 1250 TL den ön sipariş verilmesi aslında asıl parayı dağıtıcıların aldığını ortaya koyuyor.

Moralim bozuldu bu fiyattan görünce :( Bunun Asus'u var MSI'ı var onlar da 50-100 TL fark koyacaklar. Oldu mu sana 1300 TL :(

Yalnız bu ön sipariş fiyatı. Acaba daha sonra düşer mi fiyatı?

Şundan bir 10 yıl önce böyle bir şey yapmış olsalardı kimsenin ruhu duymazdı artık insanlar bilinçli neyin ne olduğunu biliyor devlet 48 dolar vergi alırken insanların üzerinden bu kadar para kazanmaya kalkmak aç gözlülüktür bunun başka bir açıklaması yok kusura bakmasınlar sonra kimse bana Türk satıcı demesin. Fiyatlar biraz daha düşer ama çok fazla yüksek olduğundan 1100 gerilir Türkiyedeki online sitelerde.

Şundan bir 10 yıl önce böyle bir şey yapmış olsalardı kimsenin ruhu duymazdı artık insanlar bilinçli neyin ne olduğunu biliyor devlet 48 dolar vergi alırken insanların üzerinden bu kadar para kazanmaya kalkmak aç gözlülüktür bunun başka bir açıklaması yok kusura bakmasınlar sonra kimse bana Türk satıcı demesin. Fiyatlar biraz daha düşer ama çok fazla yüksek olduğundan 1100 gerilir Türkiyedeki online sitelerde.

Ne alakasi var simdi ? Devlet elbette vatandaslarindan para toplayacak ? Yoksa nasil halka hizmet edilecek ? Yurt disindan mal geliyor devlet kendine kapanmayan bir ekmek kapisi aciyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı