AMD Relive tepki vermiyor

mertsinmaz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
AMD Relive programını kullanamıyorum yani ne kısayol atayabiliyorum, ne tepki veriyor ne de ALT+Z yapınca kısayol sekmesi açılıyor. Bunların hiçbiri bir tepki vermiyor, yaklaşık bir hafta önce Intel işlemcimi ve anakartımı sattım. AMD'ye geçeceğim önümüzdeki hafta sonunda.

Acaba işlemcimin ve anakartımın Intel destekli olmasından dolayı mı böyle bir sorun oluyordu? (Ki bence saçma ekran kartı zaten burada başrol oynuyor)
Araştırma yaptım biraz sorunun sanallaştırma teknolojisiyle alakası olduğunu söyleyenler var, açık ve kapalı şekilde denedim hiçbir türlü sonuç alamadım. Net bir bilgi verecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ReLive programını kullanamıyorum yani ne kısayol atayabiliyorum, ne tepki veriyor ne de alt+Z yapınca kısayol sekmesi açılıyor. Bunların hiçbiri bir tepki vermiyor, yaklaşık bir hafta önce Intel işlemcimi ve anakartımı sattım. AMD'ye geçeceğim önümüzdeki hafta sonunda.

Acaba işlemcimin ve anakartımın Intel destekli olmasından dolayı mı böyle bir sorun oluyordu? (ki bence saçma ekran kartı zaten burada başrol oynuyor)
Araştırma yaptım biraz sorunun sanallaştırma teknolojisiyle alakası olduğunu söyleyenler var, açık ve kapalı şekilde denedim hiçbir türlü sonuç alamadım. Net bir bilgi verecek var mı?

Kankam konuyu hortlatıyorum cevap olarak işaretle sorunu olanlar öğrensin.
Şimdi ilkten adreanlin software yi yönetici olarak başlatalım bir öyle ekran kaydetme deneyelim olmazsa eğer. 2. bir çözüm olarak ayarlardan virüs ve tehdit korumasına gelerek sonra da koruma geçmişine tıklayarak orada zararlı yazılım bölümünü görürsünüz orada AMD'nin dosyalarını karantinaya almış antivirüs oradan cihazda izin vere tıklayarak ekran kaydını kullanabilirsiniz iyi sosyaller.

Geri
Yukarı