AMD Rewards Starfield ödülü ne zaman kullanılabilir?

m1ster

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
!R5 5600--RX 6700 10GB--GSKILL 16GB 3200MHZ RAM--CRUİCİAL 500GB SSD!
Arkadaşlar merhaba, Vatan Bilgisayar'dan aldığım hazır sistem içinde AMD ürünleri olduğu için Starfield oyun kodu aldım ve bunu AMD Rewards sitesine girdim. Her soruyu cevapladım ve kupon hakkımı kullandım ama bana: Starfield™ premium Edition rezervasyonu için tebrikler! Hesabınızı güncelleyip, içerik anahtarı kullanılabilir olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Anahtarınız, kullanılabilir olduğu anda atanacaktır. Yazıyor ne zaman ulaşabilirim oyuna?

Normalde oyun 6 Eylül'de çıkıyor, premium sahipleri 1 hafta önce oynayabileceği için 1 Eylül tarihinde, Buradaki konuşmaya göre de, oyunların Serial keyleri mailimize ulaşacaktır ayrıca AMD Rewards sitesindeki 'ödüller' kısmında oyun keyleri belirgin olarak açılıyormuş.
Zaten AMD Rewards, my Rewards sayfasında yukarıda yazdığınız mesajın altında "release date: 2023-09-01" olarak belirtilmiş. Ancak bu dediğim tabii ki premium sahipleri için.

Son düzenleme:
Normalde oyun 6 Eylül'de çıkıyor, premium sahipleri 1 hafta önce oynayabileceği için 1 Eylül tarihinde, Buradaki konuşmaya göre de, oyunların Serial keyleri mailimize ulaşacaktır ayrıca AMD Rewards sitesindeki 'ödüller' kısmında oyun keyleri belirgin olarak açılıyormuş.
Zaten AMD Rewards, my Rewards sayfasında yukarıda yazdığınız mesajın altında "release date: 2023-09-01" olarak belirtilmiş. Ancak bu dediğim tabii ki premium sahipleri için.

Peki ben hangi platformda oynayacağım kodu gireceğim?

Peki ben hangi platformda oynayacağım kodu gireceğim?

Tahminen Steam. Amd rewards sayfasında "my account/hesabım" kısmında biraz alta inersen "log in to steam/steam'e giriş" gibi bir buton olması gerek. Oradan Steam hesabına giriş yapmalısın. Ayrtınlı bilgi için
b. To Access Starfield premium or standard Edition:
İ. Upon successful verification as set forth above, participant will be directed to log in to or signup for a Steam account VIA'a window on amdrewards.com. Participant must link their steamaccount to their AMDRewards.com account.
İ. The application will appear in participant's Steam account, and participant will be able to play the application from their Steam account. If the application has not yet been officially released, the application will be locked until the release day in which participant will then be able to play application. Participant will Access the application through the Steam PC software in order to play the application. Steam PC is available for download at https://www.steampowered.com/getsteam. creating a Steam account is Free and subject to the steam user agreement.

Arkadaşlar merhaba, Vatan Bilgisayar'dan aldığım hazır sistem içinde AMD ürünleri olduğu için Starfield oyun kodu aldım ve bunu AMD Rewards sitesine girdim. Her soruyu cevapladım ve kupon hakkımı kullandım ama bana: Starfield™ premium Edition rezervasyonu için tebrikler! Hesabınızı güncelleyip, içerik anahtarı kullanılabilir olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Anahtarınız, kullanılabilir olduğu anda atanacaktır. Yazıyor ne zaman ulaşabilirim oyuna?
Bende bugün kodu aldım.Rezervasyonda diyor.Oyun çıkınca gelecek galiba.

Steam üzerinden açılacak oyun. Gün kısmı hala belirsiz ama 31 Ağustos'ta önyükleme var. Açarlar diye umut ediyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-22-13-45-10-355-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-22-13-45-10-355-edit_com.android.chrome.jpg
    188,4 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı