AMD RSR RX590'da gözükmüyor

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Süper çözünürlük RX590 kartımda gözükmüyor. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 500 ve 400 hala iş yapıyor oyunlarda. 5000 serisine destek veriyorlar ama bu seri RX 500 ve 400 serisi kadar ses getirmedi hiç.

Hocam işte bu duygusallık, yeni modellerine sonradan ekledi bu özelliği.

Duygusalı geçtim RX 590 gibi 2-3 sene önce çıkardıkları ekran kartına destek vermemeleri saçma. NVIDIA'nın 2000 serisine DLSS getirmemesi gibi bir şey bu olay.

Hocam ayrı şeyler, DLSS Turing ile beraber çıktı. Sonradan geliştirilen bir teknolojiyi isterse DLC gibi ek ödeme alarak çıkartabilir, yanlış anlamayın ama AMD hayır kurumu değil. İlk başta bundan bahsetmiştim.

Hocam işte bu duygusallık, yeni modellerine sonradan ekledi bu özelliği.

Hocam ayrı şeyler, DLSS Turing ile beraber çıktı. Sonradan geliştirilen bir teknolojiyi isterse DLC gibi ek ödeme alarak çıkartabilir, yanlış anlamayın ama AMD hayır kurumu değil. İlk başta bundan bahsetmiştim.

Bir daha zaten AMD kart falan almayı düşünmüyorum. Sürücü işini gerçekten batırıyorlar sürekli.

Bir daha zaten AMD kart falan almayı düşünmüyorum. Sürücü işini gerçekten batırıyorlar sürekli.

Sadece ekran kartı değil chipset sürücülerinde de batırıyorlar. Şu işlemciyi düzgün kullanabilmek son 3 aydır nasip oldu.

Sadece ekran kartı değil chipset sürücülerinde de batırıyorlar. Şu işlemciyi düzgün kullanabilmek son 3 aydır nasip oldu.
Ben kendimi bildiğimden beri Intel kullanıyorum ve açıkçası asla bu alışkanlığımdan vaz geçmeye de niyetim yok.

Hayır kurumu ile ne alakası var? Bu kartı sen ben değil AMD çıkardı. Bir zahmet desteği de o versin. Destek vermeyeceği bir cihazı çıkartmasın.

Duygusalı geçtim RX 590 gibi 2-3 sene önce çıkardıkları ekran kartına destek vermemeleri saçma. NVIDIA'nın 2000 serisine DLSS getirmemesi gibi bir şey bu olay.

2-3 sene önce çıkardıkları derken?

Radeon RX 500 series.
AMD Radeon RX 590, the flagship card of the RX 500 series.
Release date18 April 2017

Geri
Yukarı