AMD RX 580 sistemin anlık takılması

harunytb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. AMD Sapphire RX580 8 GB bir ekran kartım var ve Asus VG245HE monitörde kullanıyorum. Sistemi toplayalı henüz 4 gün olmasına rağmen video izlerken veya başka bir şey yaparken sürekli anlık takılıp düzelmeler oluyor. Sebebini anlamış değili ama çok sinirimi bozuyor. Herhangi bir güncelleme eksikliği yok driver'lar güncel, PC kasacak oyun, render vs yapmadığım zamanlarda da olması canımı sıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. AMD Sapphire RX580 8 GB bir ekran kartım var ve Asus VG245HE monitörde kullanıyorum. Sistemi toplayalı henüz 4 gün olmasına rağmen video izlerken veya başka bir şey yaparken sürekli anlık takılıp düzelmeler oluyor. Sebebini anlamış değili ama çok sinirimi bozuyor. Herhangi bir güncelleme eksikliği yok driver'lar güncel, PC kasacak oyun, render vs yapmadığım zamanlarda da olması canımı sıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar. :)

İşlemciniz nedir ?

Asus B350M-A Prime 3200 Mhz(OC) AM4+ mATX. Fare hareketsiz durduktan sonra hareket ettirince anlık kasma olup düzeliyor. Bunu fark ettiğimden beri sürekli ekran kasıyormuş gibi hissediyorum sinirlerim bozuldu. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı