AMD RX 6000 Serisi 2 oyun hediyesi verilir mi?

StarDust87

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün sabah AMD'nin sitesinde şans eseri görmüştüm az önce mail de geldi.

AMD RX 6000 serisi satın alanlara 2 adet oyun hediye veriyor.

Oyunlar: Dead Island 2 ve The Callisto Protocol

3 gün önce RX 6800 XT aldım. Amazona yazdım ve sonra aradım konuştum. Bilgileri olmadığını sistemde böyle bir kod olmadığını söylüyorlar.
AMD'ye yazıyorum satıcının size bu kodu vermesi gerekiyor diyorlar.

Türkiye de AMD ile satıcılar arasında bir kopukluk var anlaşılan. Ya da AMD Türkiye'yi umursamıyor. Yine sitede bizim satıcılar yok. İşlemci indirimin de de neden bizim satıcılar yok dedikten sonra eklediler. Bakalım yine söyledim yine ekleyecekler mi?

AMD Ryzen 5000 oyun hediyesini almak için de çok uğraşmıştım. Yine çok uğraşacağım galiba.

AMD bu sefer İngilizce olarak dönüş yaptı. Bu kampanyaya Türkiye den sadece aşağıdaki satıcıların dahil olduğunu belirttiler.

Gaming.Gen.TR - AMD Radeon Raise The Game Bundle - Dead Island 2 ve The Callisto Protocol
AMD RX 6000 Serisi Ekran Kartı Satın Alımlarında, 2 Adede Kadar Oyun Kazanma Fırsatı - incehesap.com
Hazır Sistemler ve Oyun Bilgisayarı için Sinerji Bilgisayar

Son düzenleme:
Gaming gen'in kendi sitesinde faturanızla birlikte mail üzerinden bizimle iletişime geçin tarzında bir yazı var. Bu hafta rx 6800 almayı planlıyorum bakalım verecekler mi? Geçenlerde COD veriyorlardı alamayanlar olmuştu.

AMD https://www.amd.com/en/promotions/game-bundle-radeon güncellemiş☺️ Üç firma var, itopya , incehesap , sinerji. AMD sitesinde Gaming.Gen.TR görünmüyor.
Where to Buy AMD Radeon™ Raise the Game Offer.png

Mail gönderdim bakalım ne diyecekler.

Bugün mail geldi, hem call of duty mw2 hem de amd bundle'ı gönderdiler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı