AMD RX580'de WattMan hatası

Cllefe46

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde WattMan hatası veriyordu -50 +25 yapıyordum geçiyordu şimdi onu yapsam bile oyuna bile girmeme gerek yok. Masaüstünde YouTube'da Spotify'da bir şeyler dinlerken sinyal yok diyor birden WattMan hatası veriyor. Power'im 450W Power Booster'di galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el mi aldınız? Kartı anakarttan söküp takmayı denediniz mi? WattMan hatası kolay kolay çözülmüyor maalesef.

2.el aldım ama 3 yıl önce 2.5 yıldır olmuyordu şimdi son 5 6 ay falan yapmaya başladı 5 ay önce -50 +25 çekip sorunu çözüyordum şimdi oda olmuyor sizce Power'den olabilir mi yetersiz geliyor olabilir mi?
2. el mi aldınız? Kartı anakarttan söküp takmayı denediniz mi? WattMan hatası kolay kolay çözülmüyor maalesef.

Denemedim söküp takmayı işe yararmi sizce.

Olabilir güç kaynağı 12 Volt'tan kac amper verebiliyor o önemli. Söküp takmak ile çözülürse güzel olur hiç değilse denemiş olursunuz kartın yerine oturduğundan emin olun bir de.

Hocam ben de çok WattMan hatası alıyordum sürekli veriyordu bu hatayı DDU ile sürücüyü tamamen sildim tekrar sürücü kurarken ek seçenekler kısmı var oradan minimum kurulumu seçip kurdum o günden bu yana 1 kere bile WattMan hatası almadım. Deneyin isterseniz.

Olabilir güç kaynağı 12 Volt'tan kac amper verebiliyor o önemli. Söküp takmak ile çözülürse güzel olur hiç değilse denemiş olursunuz kartın yerine oturduğundan emin olun bir de.

Kanka çıkartıp taktım ekran kartını ve -20 mh kestim ekran kartından şu anlık bir 30 dk dır sıkıntı yok 2 saat önce 3 dk da bir WattMan yiyordum.
Hocam ben de çok WattMan hatası alıyordum sürekli veriyordu bu hatayı DDU ile sürücüyü tamamen sildim tekrar sürücü kurarken ek seçenekler kısmı var oradan minimum kurulumu seçip kurdum o günden bu yana 1 kere bile WattMan hatası almadım. Deneyin isterseniz.

Çok denedim kanka çok ama şu an bir ekran kartını çıkartıp taktım DDU sürücüyü kaldırdım falan şu an 30 dk dır yemiyorum WattMan inşallah da yemem.

Kanka çıkartıp taktım ekran kartını ve -20 mh kestim ekran kartından şu anlık bir 30 dk dır sıkıntı yok 2 saat önce 3 dk da bir WattMan yiyordum.

Çok denedim kanka çok ama şu an bir ekran kartını çıkartıp taktım DDU sürücüyü kaldırdım falan şu an 30 dk dır yemiyorum WattMan inşallah da yemem.

Kartı söküp taktıktan sonra daha da hata aldınızmı şu ana kadar hocam?

Hocam ben yeni kartta RX 6600 XT geçtim sattım 580'i ama evet yiyordum kartı çıkartıp taktiktan sonrada ama sorunu çözdüm Power'im yetersizmis Power aldıktan sonra 1 kere WattMan almadım.

Fanların RPM hızının yüksek olmasından yapar mı hocam?

Hocam ben yeni kartta RX 6600 XT geçtim sattım 580'i ama evet yiyordum kartı çıkartıp taktiktan sonrada ama sorunu çözdüm Power'im yetersizmis Power aldıktan sonra 1 kere WattMan almadı

Geri
Yukarı