AMD Ryzen 5 3500X undervolt

V-sync açık olduğu için bence GPU kullanmıyor.

Ayrıca görüntüler hiç ultra ayarda gibi görünmüyor, bana çok kötü geldi.
Yalanmı söyleyeceğim 😂 nvidia arayüzü ile çektiğim için oradada video ve SS kalitesi düşükte yer kaplamasın fazla diye
V-sync açık olduğu için bence GPU kullanmıyor.

Ayrıca görüntüler hiç ultra ayarda gibi görünmüyor, bana çok kötü geldi.
V-sync açtığım zamanda işlemci gpudan daha fazla kullanılıyor zaman zaman daha az kullanılıyor bir artıyor bir azalıyor
Ekstra olarak Apex Legends oynadığımda böyle bir şey yaşamıyorum sadece BF oyunlarında BF1dede aynen böyle

Yalanmı söyleyeceğim 😂 NVIDIA arayüzü ile çektiğim için oradada video ve SS kalitesi düşükte yer kaplamasın fazla diye.

V-sync açtığım zamanda işlemci GPU'dan daha fazla kullanılıyor zaman zaman daha az kullanılıyor bir artıyor bir azalıyor.

Ben bilemem yalan doğru, gördüğümü söylüyorum. Arkaplanda video kayıt açıksa işlemcini daha çok kullanacak ayrıca, sıcaklık artması normal. Ayrıca 74 derece BFV oyunu için normal sıcaklık. Monitöründe FreeSync veya G-SYNC varsa V-Sync açmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ben bilemem yalan doğru, gördüğümü söylüyorum. Arkaplanda video kayıt açıksa işlemcini daha çok kullanacak ayrıca, sıcaklık artması normal. Ayrıca 74 derece bfv oyunu için normal sıcaklık. Monitöründe FreeSync veya G-SYNC varsa v-sync açmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Olsaydı açmazdım zaten durumum yetmediği için televizyon kullanıyorum 31 inch dostum arkada video kaydı açık değil.

Undervolt arada kaynadı sanırım yeni konu açmam gerekecek bunun için iki sorunuda aradan çıkarayım demiştim

Geri
Yukarı