AMD Ryzen 5 3600 ile B350 PRO VDH Uyumlu mu?

alocello

Decapat
Merhabalar

Elimde MSI marka B350M PRO VDH model anakart bulunmakta ve yeni nesil Ryzen işlemcilerden edinmek istiyorum. Uyumluluk durumu nedir? Overclock işlemleri yapmayacağım anakart yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI'ın resmi sitesinden baktığıma göre anakartınız Ryzen 3000 serisi için henüz BIOS güncellemesi almamış, yani en azından şimdilik kullanamazsınız.

MSI'ın resmi sitesinden baktığıma göre anakartınız Ryzen 3000 serisi için henüz BIOS güncellemesi almamış, yani en azından şimdilik kullanamazsınız.

Msi ın sitesinde şöyle bi liste buldum benim modelde yazıyor sanırım. Buradaki biosu yüklersem sorun kalkar gibi mi ?

Merhaba.

Elimde MSI marka B350M Pro VDH model anakart bulunmakta ve yeni nesil Ryzen işlemcilerden edinmek istiyorum. Uyumluluk durumu nedir? Overclock işlemleri yapmayacağım anakart yeterli olur mu?

Anakartınızın son BIOS sürümü 3600'ü destekliyor, talimatları okuyun ve BIOS güncellemesini ona göre yapın. Bazı anakartlarda BIOS güncellemesini basamak basamak yapmanızı isteyebilir.

Buradan indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı