AMD Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 PC toplama

Ben de böyle bir sistem düśünüyorum ama malum dolar 7 . Ve bir türlü ailemi ikna edemiyorum ama hesabıma göre min 6.5 k tutuyor ve 2060 super ile
Ki eğer sırf RTX için 2060 almanızı tavsiye etmem .Ben RTX açayım ultra RTX açayım diyorsanız min 2070super almalısınız . Eğer düşünürseniz 5600xt ya da 5700 ekran kartlarına bakın.

merhaba uzgunum geç cvp verdim 7500-8000
Ben de böyle bir sistem düśünüyorum ama malum dolar 7 . Ve bir türlü ailemi ikna edemiyorum ama hesabıma göre min 6.5 k tutuyor ve 2060 super ile
Ki eğer sırf RTX için 2060 almanızı tavsiye etmem .Ben RTX açayım ultra RTX açayım diyorsanız min 2070super almalısınız . Eğer düşünürseniz 5600xt ya da 5700 ekran kartlarına bakın.
merhaba tekrardan ben amd nin pek iyi oldugunu düsünmüyorum
merhaba tekrardan ben amd nin pek iyi oldugunu düsünmüyorum

3600X ve RTX 2060 Super:

Ben de böyle bir sistem düśünüyorum ama malum dolar 7. Ve bir türlü ailemi ikna edemiyorum ama hesabıma göremin 6.5 K tutuyor ve 2060 Super ile.
Ki eğer sırf RTX için 2060 almanızı tavsiye etmem. Ben RTX açayım Ultra RTX açayım diyorsanızmin 2070SUPER almalısınız. Eğer düşünürseniz 5600XT ya da 5700 ekran kartlarına bakın.

Evet arkadaş haklı. Şu anda RTX teknolojisi ile oyunlar arasında çok büyük bir optimizasyon sorunu olduğu bir videoda gördüm. Zaman içerisinde bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum. Şunu da eklemek isterim, RTX ile oyun deneyimi henüz yaşamadım ama mutlaka tecrübe edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şayet grafikleri harika hale getiriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı