AMD Ryzen 5 4600H - RTX 3050Ti laptop ilk günkü performansı vermiyor

SetiX

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
DDR4 3200 mhz 512 gb
Ekran kartı
3050 ti 4gb
İşlemci
AMD Ryzen 5 4600H
ASUS TUF Gaming A15 FA506IEB-HN064 Ryzen 5 4600H 16 GB RAM 512 SSD 4 GB RTX3050 Ti. PC bir yıldır bende ilk geldiğinde oyunlarda (Rainbow gibi FPS, Battle Royale) en yüksek ayarlarda 300 küsur FPS alıyordum sonra zamanla kendi kendine FPS yarıdan fazla düştü. PUBG'de en kötü ayarlarda 100 küsur FPS alıyorum. imkansız bir şey PC'nin bütün performans ayarları yapılı belki ufak tefek bilmediğim vardır birkaç tane, bütün sürücüleri güncel ekran kartı vesaire ve belirli bir sürede bir drop yiyorum 3 saniye 4 saniye deli takılıyor mouse hareket ediyor ama aşırı yavaş ve droplu. mavi ekran yiyorum çoğunluk oyunlarda düşüncem PC'yi tam maksimum performansında kullanmıyorum nasıl kullanabileceğimi de bilmiyorum, almam gereken FPS değerlerinden çok düşük miktarlarda alıyorum. YouTube'da çoğu videoyu izledim ayarları yaptım FPS artışı yaşadım ama kökten çözemedim. termal macun ve format 1 yıldır yapmadım onunda etkisi vardır illa. PC FreeDOS bu arada, sanırım işlemciye veya ekran kartına fazla yük biniyor ve darboğaz oluyor tam bilmediğim anlamadığım konu neden olduğunu bilmiyorum, olabildiğince açıklamaya çalıştım, yardımcı olursanız çok mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.

1711642456616.png

Yeni konular

Geri
Yukarı