AMD Ryzen 5 4600H+RX 5300M vs Ryzen 7 4800H+GTX 1650

Madem düşünmüyorsunuz niye karşılaşmaya sokuyorsunuz? Yine de ASUS çok daha iyi.

Bravo 15 modelini ( Ryzen 5 4600H, RX5300M) almayı düşünüyordum, şu an kullandığım ASUS laptopla aynı verimde çalışır mı, daha mı iyi, daha mı kötü diye merak ediyordum. Ama dediğiniz gibi 1 ay önce 7300' müş, o yüzden başka bir modele yöneleceğim.

Bravo 15 modelini ( Ryzen 5 4600H, RX5300M) almayı düşünüyordum, şu an kullandığım ASUS laptopla aynı verimde çalışır mı, daha mı iyi, daha mı kötü diye merak ediyordum. Ama dediğiniz gibi 1 ay önce 7300' müş, o yüzden başka bir modele yöneleceğim.
Hocam Bravo bu fiyat için kötü, ekranı 60 Hz, ayrıca kasa kalitesi Asus kadar iyi değil. Tam bütçeniz nedir? Ona göre öneri sunalım.

Bilemiyorum hocam. Bu da asus rog gibi mediatek wifi kartı kullanıyor. Tekrar alıp geri iade etmek istemiyorum.

ASUS ROG al. Aynı laptopu bende 5 Ekim de alacağım çok iyi bir model.
Aslında şu an o ASUS marka modelden yazıyorum. Wi-Fi kartı arızalı geldiği için yarın iade edeceğim. ASUS ROG almayı düşünmüyorum.

Teknoloji şans işi. Belki denk gelmiştir sırf bozuk geldi diye bu şekilde davranmak hata olur. Çok iyi bir model çünkü.

Daha kötü MSI olan.

Geri
Yukarı