AMD Ryzen 5 5600 stok fan yeterli mi?

midplus

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu hafta 5600 işlemci alacağım X olanı değil düz 5600.
Acaba stok fan yeterli mi bu işlemci için ekran kartı aldım ve bunu alacağım bütçemin sonunu sıkıyorum bir sorun olur mu stok fanında acaba.

Son düzenleme:
Hangi stok fan geliyor yanında bilmiyorum ama Wraith Spire, Stealth yük altında biraz sıkıntı çıkaracaktır. Wraith Prism falansa idare eder.
Duruma göre bakarsınız.

Geçen sene o işlemci vardı bende ve stok fan kesinlikle yetersiz. Kule tipi bir soğutucu alman iyi olur.
Ben Mugen 5 almıştım ve gayet de memnundum.

Bu soğutucuyu da tavsiye ederim.

Arkadaşlar merhaba bu hafta 5600 işlemci alacağım X olanı değil düz 5600.
Acaba stok fan yeterli mi bu işlemci için ekran kartı aldım ve bunu alacağım bğtçemin sonunu sıkıyorum bir sorun olur mu stok fanında acaba.
Hocam bir süre kullanıp deneyimleyin zaten bütçenizin sonundasınız. Değerleri görüp buna göre karar verin. İşlemcinizi bozmaz sonuçta en fazla sıcak çalışır.

Geçen sene o işlemci vardı bende ve stok fan kesinlikle yetersiz. Kule tipi bir soğutucu alman iyi olur.

Bunlar fazla bence. Dark Freezer X-129 yeterli olur gibi.

Hocam bir süre kullanıp deneyimleyin zaten bütçenizin sonundasınız. Değerleri görüp buna göre karar verin. İşlemcinizi bozmaz sonuçta en fazla sıcak çalışır.
evet umarım sorunsuz ve güzel şekilde kullanırım teşekkür ederim

Aradaki fiyat farkı kadar performans farkı yok. Ayrıca, Mugen 5 Rev.B daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı