AMD Ryzen 5 mi? Intel Core i7 mi?

Anlayabileceğinizi umdum ama haklısınız hata bende. Sizden çok şey istedim.
"Her türlü öne geçiyor" derken, zaten önde olduğunu işe bir de çekirdek sayısı farkı girince karşılaştırma yapmanın saçma olacağını anlatmaya çalıştım.
Gereksiz laf sokma çabasındasın. Üstü kapalı bir cümle kurup anlamanızı bekliyordum diyorsun. 2. attığın mesajı 1. mesajda yazıp üstü kapalı anlatım yapmamak bu kadar zor olmamalı.

Gereksiz laf sokma çabasındasın. Üstü kapalı bir cümle kurup anlamanızı bekliyordum diyorsun. 2. attığın mesajı 1. mesajda yazıp üstü kapalı anlatım yapmamak bu kadar zor olmamalı.

Çekirdeği fazla olunca daha mı iyi oluyor? :ROFL: Sadece çekirdeğe bakarak işlemci kıyaslaması yapıyorsun komikmiş

Bunları diyen biri için fazla iddialı sözler. Benim bilmediğimi düşünürsek, siz birisine yanlışını bu şekilde mi söylüyorsunuz?

Bunları diyen biri için fazla iddialı sözler. Benim bilmediğimi düşünürsek, siz birisine yanlışını bu şekilde mi söylüyorsunuz?
Söylediğin cümleden başka hiçbir anlam çıkmamasından ötürü o yorumda bulundum. Ki halen de arkasındayım.

Söylediğin cümleden başka hiçbir anlam çıkmamasından ötürü o yorumda bulundum. Ki halen de arkasındayım.

Bana dediğin gibi kendini başka bir şekilde ifade edebilirdin. Mesela;

31.05.2021.PNG

Böyle yaparsanız emin olun karşınızda ki kişi size daha iyi tepkiler verecektir. Konuyu boşuna uzatmaya gerek yok iyi günler.

Geri
Yukarı