Ücretsiz AMD, Ryzen 5000 serisi işlemciler için Company of Heroes 3 veriyor

Dün aldığım 5800x3d ile beraber kodu aldım ( N11 - Teknobiyotik iletti).
Gerekli işlemleri de yaptım ama steam geçersiz kod diyor. Etkinleştirme açıklamasında ürün satışa sunulduğu zaman kullanılabilir olacak da diyordu ama bir deneyeyim dedim... Verdikleri kod 5erli karakterden 4 küme. Steam deki açıklamada 3 lü küme örneği vermiş. Bekleyelim bakalım.23 Şubatta satışa sunulacakmış...

"

Talimatlar​

Müşteriye SEGA Anahtar Kullanım Talimatları:
1. Giriş yapın veya Company of Heroes Topluluk Hesabınızı oluşturun. Hesabınız yoksa, COH-DEV adresini ziyaret ederek hesap oluşturabilirsiniz.
2. Steam hesabınızı bağlayın.
3. Sağlanan etkinleştirme anahtarını (SEGA Evrensel anahtarı) girin. Not: SEGA anahtarı, oyun lansman tarihine kadar kullanılamayacaktır.
4. CoH:3 Steam anahtarı daha sonra ekranda gösterilecek/müşteriye verilecek ve daha sonra Steam'de kullanılabilir.
"
Ben linkteki siteden aktif ettim fakat bana key vermedi. yapamadım umarım geç kalmamışımdır.

Düzenleme: Spama gelmiş tamamdır hallettim. Teşekkür ederim.

Ryzen 5 5600g aldım. Vatan kodu mail olarak attı. Ancak Amd Pvt doğrulama aracı "gerekli nitelikleri taşıyan AMD ürünü bulunamadı" diye hata veriyor.

Hocam. Bende merak ediyorum. Hep eski konularda. Bir arkadas Vatan PC'den RX6600 aldi bende Amazon'dan bu kartlara hediye var mi bulamadim da.

2. el almıştım alamam herhalde değil mi?
hangi satıcıdan alındığına bağlı company of heroes 3 bitmiş bu arada şu var https://www.amd.com/en/promotions/star-wars-bundle

satıcılara şurdan bakabilirsin
1680835659817.png

Yeni konular

Geri
Yukarı