AMD Ryzen 7 3700X için stok fan yeter mi?

Hem yayın yapıyorum ayrı olarak render alıyorum. Başlarda yeterliydi ama net bir şekilde kule tipi bir soğutucu şart. Tabii burada kasanızın mesh olması da önemli. Farklı merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Hocam fan veya sıvı soğutma önerir misiniz, işimi görecek ucuzlarından.

Hocam fan veya sıvı soğutma önerir misiniz, işimi görecek ucuzlarından.
Ben Letgo'dan 2.el aldım. Şansıma 3 aylıktı. Arctic 34 esports modelini aldım ama çok komik bir rakama geldi yoksa Fuma 2 alacaktım. 1 saatlik stres testinde 72 derecenin üstünü görmedim. Şu an en mantıklısı bu ürün duruyor : ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat
Markayla alakalı sorun varsa @BerkayZ87 yardımcı olacaktır. İçinden çıkan macunun da kaliteli olduğunu forumda gördüm. Onun dışında temiz 2.el ürünlere de bakabilirsin.

Ben Letgo'dan 2.el aldım. Şansıma 3 aylıktı. Arctic 34 e-sports modelini aldım ama çok komik bir rakama geldi yoksa fuma 2 alacaktım. 1 saatlik stres testinde 72 derecenin üstünü görmedim. Şu an en mantıklısı bu ürün duruyor: ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat
Markayla alakalı sorun varsa @BerkayZ87 yardımcı olacaktır. İçinden çıkan macunun da kaliteli olduğunu forumda gördüm. Onun dışında temiz 2.el ürünlere de bakabilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam. Daha fazla önerileriniz olursa ,yazmayı lütfen unutmayın.
Ben Letgo'dan 2.el aldım. Şansıma 3 aylıktı. Arctic 34 e-sports modelini aldım ama çok komik bir rakama geldi yoksa fuma 2 alacaktım. 1 saatlik stres testinde 72 derecenin üstünü görmedim. Şu an en mantıklısı bu ürün duruyor: ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat

ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat yani attığınız fan, işimi uzun süreler görür mü hocam, aralıksız 5 saat oyun yayını yapmak istiyorum, sorun çıkarır mı?

Çok teşekkür ederim hocam. Daha fazla önerileriniz olursa ,yazmayı lütfen unutmayın.
Çok büyük bütçelere çıkmadan çözülebiliyor. Ben gün aşırı render aldığım zamanlar oluyor ve sıvı soğutucuya ihtiyaç duymuyorum. Tabii ki bu işlemci modeliyle alakalı. Attığım ürün Arctic'in karşılığı gibi bir ürün hatta daha performanslı diye biliyorum. Buradan da sonuçlarını görebilirsiniz.
ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat yani attığınız fan, işimi uzun süreler görür mü hocam, aralıksız 5 saat oyun yayını yapmak istiyorum, sorun çıkarır mı?
Arctic ile 11 saat yayın yaptığım oldu. Yaklaşık 30 küsür saat aralıksız sıralı render aldığım dahi oldu. Hiç yüksek sıcaklıkları görmedim. Wraith Prism de 80 leri görüyordum. Ama dediğim gibi @BerkayZ87 marka hakkında daha çok bilgiye sahip o yüzden daha iyi yardımcı olacaktır. Kullanmadığım bir ürünü detaylı anlatamam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı