Elektronik AMD Ryzen 7 7800x3D işlemci 10.578 TL

Oyun odaklı düşünüyorum render vs. İşim olmuyor pek. Bu fiyattan aşağıya fazla düşmez gibi duruyor…

7800x3D açık ara en mantıklı seçenek o zaman Watt/performans açısından muazzam oyunlarda 40-50W civarı takılıyor, soğutması 13900K'ya göre de çok daha kolay.

7800x3D açık ara en mantıklı seçenek o zaman Watt/performans açısından muazzam oyunlarda 40-50W civarı takılıyor, soğutması 13900K'ya göre de çok daha kolay.
Beni de çok kendisine çekiyor. Açıklandığı gündem beri satışa çıkmasını bekliyordum açıkçası. Fiyat biraz daha düşer mi acaba.

Beni de çok kendisine çekiyor. Açıklandığı gündem beri satışa çıkmasını bekliyordum açıkçası. Fiyat biraz daha düşer mi acaba?

Düşmez, 450 dolar MSRP var 9K ediyor, vergilerle ucuz bile 10.5k.

13900k ya yakın bir fiyata sahip. Arasında gidip geliyorum açıkçası. Çekirdek vs. durumdan dolayı soru işareti var. Yoksa çok taştaşlı bir işlemci testlere bakılırsa. 😁

Eğer 13900k alırsanız çünkü Intel 14. nesil işlemcileri çıkarmaya çalışıyor ileriye dönük ise tavsiyem Ryzen 9 7900x3D.

Tam almaya karar verdim bitt.

Siteyi takip edin tekrar stoklarla düşüyor bende Ryzen 9 7900X almayı istiyordum bitmişti tekrar stoka koyuyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı