AMD Ryzen 7 8700G ekran kartı önerisi

Bütçe
50000
Gerisini karıştırma

Dosya Ekleri

• IMG_20240501_130032.jpg
    IMG_20240501_130032.jpg
    214,8 KB · Görüntüleme: 28

Tercih size kalmış, ancak benim önerim AMD işlemci ve ekran kartı almanızdır. Bunun nedeni, Smart Access Memory ile yüksek hızlı RAM'ler ve en son AMD sürücülerini kullanarak Rebar'ı açmak her iki parça da AMD olduğunda, performansta %10 ila %20 artış sağlanabilir. NVIDIA ürünleriyle karşılaştırıldığında bu artışı sağlamak mümkün olmayabilir.

Bence 7900XT al hocam ama illa RTX istersen biraz indirim bekle. Şu an fiyatlar yüksek.

Şu an APU'su yetiyor oyun oynamak istiyorum yüksek ayarda aslında onun için alacağım acelem yok beklerim arkadaşım dedi ki L3 ön bellek 16 MB bu işlemci kötü dedi FPS düşük alırsın vs gibi moralim bozulda 13 küsur para saydım :( ilk alma nedenim ekran kartsız kullanmaktı ama böyle güzel bilgisayar dizdim neden ekran kartı almayayım dedim kendi kendime.

Şu an APU'su yetiyor oyun oynamak istiyorum yüksek ayarda aslında onun için alacağım acelem yok beklerim arkadaşım dedi ki L3 ön bellek 16 MB bu işlemci kötü dedi FPS düşük alırsın vs gibi moralim bozulda 13 küsur para saydım :( ilk alma nedenim ekran kartsız kullanmaktı ama böyle güzel bilgisayar dizdim neden ekran kartı almayayım dedim kendi kendime.

"Biraz araştırma yaparak istediğin şeylere ulaşabilirsin. Overclock.net gibi sitelerden biraz RAM, CPU ve iGPU overclock yapmayı öğrenebilirsin. Sana özel olarak Discord veya benzeri platformlardan yardımcı olabilirim. Ancak Technopat buna izin vermiyor.

Geri
Yukarı