AMD Ryzen High Performance güç planı görünmüyor

Cadoky

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar işlemcim R5 2600 modeli anakartım B450M S2H. İnternette araştırdığımda Ryzen için High performance güç planı seçmenin daha iyi olacağı söyleniyor ama bende sadece balanced var. Chipset Driver'i kurulu. Nasıl getirebilirim High Performance planını?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklemediyseniz AMD'nin sitesinden yonga seti sürücüsünü kurmalısınız.

Hızlı Güncelleme: Hay aksi gözden kaçmış 😅 Mesajınızda belirtmişsiniz. Çözüm belki tekrar kurulum olabilir. Önce Windows'tan kaldırıp sonrasında sürücüden kaldırın ve siteden tekrar indirip kurun.

Soldaki güç planı oluştur seçeneğinde var mı? Eğer varsa ordan oluşturabilirsiniz.
Sadece windowsun kendi ayarları var
Yüklemediyseniz AMD'nin sitesinden yonga seti sürücüsünü kurmalısınız.

Hızlı Güncelleme: Hay aksi gözden kaçmış 😅 Mesajınızda belirtmişsiniz. Çözüm belki tekrar kurulum olabilir. Önce Windows'tan kaldırıp sonrasında sürücüden kaldırın ve siteden tekrar indirip kurun.

Denedim maalesef bir etkisi olmadı hala yok

Merhaba arkadaşlar işlemcim R5 2600 modeli anakartım B450M S2H. İnternette araştırdığımda Ryzen için High performance güç planı seçmenin daha iyi olacağı söyleniyor ama bende sadece balanced var. Chipset Driver'i kurulu. Nasıl getirebilirim High Performance planını?

Eki Görüntüle 537821
Kardeşim yapabildin mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı