Çözüldü AMD Ryzen Master açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. Ryzen Master'ı güncellemek istedim. Güncellemeye çalıştım. Sanırım güncellendi ve kapandı. Bir daha açamadım. Açmaya çalıştığımda Ryzen Master logosu geliyor ama açılmıyor. Bir daha açmaya çalıştığımda ise ekteki hatayı veriyor. Nasıl düzeltebilirim? Silip yüklemek aklıma geldi fakat milyon tane dosya var. Hangisini silmem gerektiğini bulamadım. Verdiği hata aşağıdadır. Lütfen "MSI Afterburner kullan ne gerek var Ryzen Master kullanmaya" gibi yorumlar yapmayın.
Screenshot_130.png

Çözüm
Hocam zaten nereden kaldıracağımı bulamadım diyorum. Çok fazla dosyası var.
Uygulamayı kaldırın, web sitesinden indirmeyi deneyin.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Direkt hiçbir şey silmeden AMD'nin kendi sitesinden Ryzen Master indirdim bir daha. Açtığımda "İnstaller" yerine "Uninstaller" geldi. Yani önceki programı sildi. Sonra indirdi. Ben böyle çözdüm.
Hocam zaten nereden kaldıracağımı bulamadım diyorum. Çok fazla dosyası var.
Uygulamayı kaldırın, web sitesinden indirmeyi deneyin.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Direkt hiçbir şey silmeden AMD'nin kendi sitesinden Ryzen Master indirdim bir daha. Açtığımda "İnstaller" yerine "Uninstaller" geldi. Yani önceki programı sildi. Sonra indirdi. Ben böyle çözdüm.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı