Nedir bu AMD Ryzen Master?

Kernelpower41

Femtopat
Merhaba arkadaşlar.

Islemci olarak AMD Ryzen 5 3500X var bende.

Şunun bilgisini arıyorum. AMD Ryzen Master programı var bilgisayarda aldığım firma yüklemiş.

Ekran kartı sıcaklığını Fury'den takip edebiliyorum.

Şimdi bu programdan işlemci sıcaklığını takip edebilir miyim?

Ayrıca bu programı açtığımda otomatik olarak OC yapar mı?

OC yapmama gerek var mı? Yapan neden gerek duyuyor?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen işleminizi en doğru şekilde ölçümleyen (gerek sıcaklık olsun gerek çekirdeklerin frekans değerleri) ayrıca BIOS'a bulaşmak istemeyen kullanıcılar için OC işlemini çok basit ve anlaşılabilir bir seviyeye indirerek ister Ryzen işlemcinizi ister RAM'inizin değerleri ile kısıtlı da olsa oynayabilirsiniz ve bunu sade ve anlaşılabilir bir arayüz ile kullanıcıya sunar. Fakat hiçbir zaman BIOS'da ki hassasiyeti ve doğruluğu sağlayamaz, eğer sınırları zorlamak ve ince ayar yapmak isterseniz bu program sizi çok da tatmin etmeyebilir.

Ryzen işleminizi en doğru şekilde ölçümleyen (gerek sıcaklık olsun gerek çekirdeklerin frekans değerleri) ayrıca BIOS'a bulaşmak istemeyen kullanıcılar için OC işlemini çok basit ve anlaşılabilir bir seviyeye indirerek ister Ryzen işlemcinizi ister RAM'inizin değerleri ile kısıtlı da olsa oynayabilirsiniz ve bunu sade ve anlaşılabilir bir arayüz ile kullanıcıya sunar. Fakat hiçbir zaman BIOS'da ki hassasiyeti ve doğruluğu sağlayamaz, eğer sınırları zorlamak ve ince ayar yapmak isterseniz bu program sizi çok da tatmin etmeyebilir.
Hayır bunları yapmak istemiyorum. Sadece tıklayıp işlemci sıcaklığını görmek istiyorum. Sanırım bu ise yarar. Teşekkürler.

Geri
Yukarı