AMD Ryzen Master Kullanımı

Turgut Emre

Kilopat
Bu uygulama sadece Overclok yapmak için mi var? Yani fanın rengini değiştirme şansım yok mu? İşlemcim Ryzen 7 1700.

Bu arada MSI GTX 1080 ekran kartımı hangi program ile ışıklarını vs. kontrol edebilirim?

Asus B-350 Plus anakart modelim. Gamıng App'i indirdim lakin "Bu platformu desteklemiyor" diye bir hata aldım. Sebebi nedir?
Çok pardon işletim sistemi Win10 64Bit olarak var saydım. Büyük ihtimal ondandır. Ekran kartı tam modeli de alabilir miyim?

İşletim sisteminizi de atarsanız RGB Control için link vereceğim.

Sistem türü: x64 based PC yazıyor

Ekran kartını inşallah doğru vermişimdir.
be08e2d90b5e9543caf6d53bfbf551ae.jpg

GeForce Experince programı Game Ready Driver'ı indirdi. Şimdi CPU için olanı indiriyorum. Game Ready niçin kullanılıyor. Ekran kartının optimizasyonu ile ilgili herhalde.

Ekran kartı sürücün güncelse ve arkadaşın attığı MSI resmi sayfasından GTX 1080 Gaming App uygulamasını işletim sistemine uygun şekilde indirirsen hiçbir problem yaşamaman gerekir.

Yararlı olabilir : 19'lu dakikalar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı