AMD Ryzen Master yüklenmiyor

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bilgisayara az önce format attım ve Ryzen Master yüklemek istedim. Exe dosyasını indirip çalıştırdığımda çok kısa bir ekran geliyor, çubuk doluyor ve ardından hiçbir şey olmuyor. Uygulama yüklenmeye devam etmiyor. Format atmadan önce sıkıntısız kullanıyordum şimdi neden böyle oldu acaba? Nasıl çözebilirim bu sıkıntıyı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncesinde bütün driverları kurdunuz mu? Ben bu zaman kadar hiç sorun yaşamamıştım. Program bir süre bir şeyler yüklüyor arkaplanda sonra tamamlıyor kurulumu. Ne kadar süre beklediniz kurulum esnasında?

Öncesinde bütün driverları kurdunuz mu? Ben bu zaman kadar hiç sorun yaşamamıştım. Program bir süre bir şeyler yüklüyor arkaplanda sonra tamamlıyor kurulumu. Ne kadar süre beklediniz kurulum esnasında?
Evet bütün driverları kurdum. Ben de hiç sorun yaşamamıştım ilk kez başıma geliyor. Şöyle söyleyeyim hala bekliyorum :) Dediğim gibi .exe dosyasına bastıktan sonra çok hızlı bir şekilde "extracting" yazıyor, çubuk doluyor ve ondan sonra hiçbir şey olmuyor. Yüklemenin devam etmesi gerekirken etmiyor.

Evet bütün driverları kurdum. Ben de hiç sorun yaşamamıştım ilk kez başıma geliyor. Şöyle söyleyeyim hala bekliyorum :) dediğim gibi .exe dosyasına bastıktan sonra çok hızlı bir şekilde "extracting" yazıyor, çubuk doluyor ve ondan sonra hiçbir şey olmuyor. Yüklemenin devam etmesi gerekirken etmiyor.

Hocam şu an aynı problemlerle bu sorunu yaşıyorum çözebildiniz mi?

Sorunu çözdünüzmü? Bendede aynı sıkıntı var.

Geri
Yukarı