AMD Sempron 145 sisteme RX 550 2 GB alınır mı?

alparslanqq

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bayağı eski emektar bir bilgisayarım var. Bütcem yetmediği için PC alamıyorum.

Sistem özelliklerim:
AMD Sempron 145 2.80gh işlemci.
4 GB RAM.
Gigabyte anakart 64 Bit.

RX 550 2 GB alsam nasıl olur? Sorun çıkar mı? (not: Bu PC ile 40 FPS CS:GO oynuyorum.)

Arkadaşlar, bayağı eski emektar bir bilgisayarım var. Bütcem yetmediği için PC alamıyorum.

Sistem özelliklerim:
AMD Sempron 145 2.80gh işlemci.
4 GB RAM.
Gigabyte anakart 64 Bit.

RX 550 2 GB alsam nasıl olur? Sorun çıkar mı? (not: Bu PC ile 40 FPS CS:GO oynuyorum.)
ram biraz düşük sanki öncelik o olmalı

Açılır Sorunsuz kullanırsınız ama ekran kartının tam performansı almaz 100 FPS alcak ise 40-30 alır
Hocam bu kartı aldım diyelim sorunsuz kullanıyorum sonrasında işlemci mi almam gerekiyor ? bi yardımcı olursan sevinirim bütcem fazla yok
Açılır Sorunsuz kullanırsınız ama ekran kartının tam performansı almaz 100 FPS alcak ise 40-30 alır
bi cevap yazsan hocam ?

Hocam bu kartı aldım diyelim sorunsuz kullanıyorum sonrasında işlemci mi almam gerekiyor? Bir yardımcı olursan sevinirim bütcem fazla yok.

İşlemciniz AM2+/AM3 soket destekli anakartınız Phenom serisi destekliyorsa Phenom X6 takabilirsiniz gözle görülür hız farkı yaşarsınız sistemde ama öncelikle anakartınız nedir?

Bu kartı alıp ileride Phenom II X6 1100T işlemcisini alıp sisteminize takarsanız sıkıntı yaşamazsınız bana kalırsa ilk işlemci işini halledin ondan sonra GTX 1050 Ti ya da RX 560 bile işinizi görecektir.

Bu kartı alıp ileride Phenom II X6 1100T işlemcisini alıp sisteminize takarsanız sıkıntı yaşamazsınız bana kalırsa ilk işlemci işini halledin ondan sonra GTX 1050 Ti ya da RX 560 bile işinizi görecektir.
Hocam dediğim gibi ekran kartına ihtiyac var suan rx 550 alsam taksam suan 2 ay sonra Phenom II X6 1100T alsam nasıl olur ? idare edermi 2 ay işlemci alana kadar ?

Geri
Yukarı