AMD sistem anlık donuyor

kufuristiyan35

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım anlık çok çok kısa bir süre donuyor. Müzik dinlerken mesela böyle ses bozulup düzeliyor anlık. Nedeni ne olabilir?

İşletim sistemin Windows 11.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-16 103456.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-16 103456.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 46
  • Ekran görüntüsü 2024-04-16 103512.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-16 103512.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 46
SSD'nin normal olduğunu düşünüyormusun? Ekran kartının driverini güncelle, güncel ise eski sürümleri düşürebilirsin, bir de Windows'u sıfırlamayı dene.

SSD'nin normal olduğunu düşünüyormusun? Ekran kartının driverini güncelle, güncel ise eski sürümleri düşürebilirsin, bir de Windows'u sıfırlamayı dene.
RAM, CPU kullanımı normal mi? Bir de bir iki ay önce kasaya sandalyem çarpmıştı görüntü gitti, Ram ve bios pilini çıkarıp taktım görüntü tekrar geldi alakası olabilir mi onunla?

Ram çok düşük o sistem için 16 yapman lazım en az. Chrome ve Zoom'da bile ortalama 5-6 GB kullanıyor görüldüğü üzere. Donma da muhtemelen RAM yetersiz geldiğinde oluyordur tahminimce.
Aa benim RAM 16 gb'dı biri çalışmıyor mu yani şimdi?

Ram çok düşük o sistem için 16 yapman lazım en az. Chrome ve Zoom'da bile ortalama 5-6 GB kullanıyor görüldüğü üzere. Donma da muhtemelen RAM yetersiz geldiğinde oluyordur tahminimce.
RAM, CPU kullanımı normal mi? Bir de bir iki ay önce kasaya sandalyem çarpmıştı görüntü gitti, Ram ve bios pilini çıkarıp taktım görüntü tekrar geldi alakası olabilir mi onunla?
Aa benim RAM 16 gb'dı biri çalışmıyor mu yani şimdi?

Oyunlarda da oluyor mu?

Geri
Yukarı