AMD Sistemde 1050 Ti görüntü vermiyor

MyLaneT

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, kendi bilgisayarımda 1050 Ti kullanıyorum gayet memnundum. arkadaşımda RX560 vardı, oyunlarda FPS sorunu alıyordu. değiştirmek istedi, bu kartı daha yeni aldı bilgisayarına bağladık görüntü gelmedı. benim bilgisayarıma bağladım çalışıyor, onun sistemi AMD benim sistemim Intel ama ekran kartı soketleri sonuçta aynı. sebebini çözemedım, yardımcı olabilecek varmı?

Sokete tam oturmamış olabilir. Farklı görüntü kablosu ile deneyin.
merhabalar kendı bılgısayarımdakı 1050 ti yi ona taktım gene çalışmadı onunkini bana taktım çalıştı eskı bır sıstem degıl bıos guncellemesı yaptım herseyı denedım kabloları denedım power denedım ram bıle degıstım olmadı sadece bıryerde bazı ekran kartlarında kopru uyumsuzlugu dıye bırsyeler okudum bınde bır ıhtımal olan bırseymıs yazıldı ne kadar dogru bılmıyorum
Kablolarda veya PCI girişlerine sıkıntı olabilir. Bunları göz ardı etmediniz umarım.
merhabalar kendı bılgısayarımdakı 1050 ti yi ona taktım gene çalışmadı onunkini bana taktım çalıştı eskı bır sıstem degıl bıos guncellemesı yaptım herseyı denedım kabloları denedım power denedım ram bıle degıstım olmadı sadece bıryerde bazı ekran kartlarında kopru uyumsuzlugu dıye bırsyeler okudum bınde bır ıhtımal olan bırseymıs yazıldı ne kadar dogru bılmıyorum

Arkadaşınızın anakart modeli nedir? RX 560 ile görüntü alabiliyor ama 1050 Ti ile alamıyor, ilginç.

inan bende hayretler içerisindeyim 1050 ti yı servıse gondereceğiz rx 560 denedık kardeşimin pcden söktüm çalıştı rx 580 bu pcnın sahibinin asıl kartı fps sorunu olduğu ıcın 1050 ti yı aldık oda malesef goruntu vermıyor bu pcde kendi pc me taktım harıl harıl çalışıyor

anakart asus b450m-k anakart
yardımcı olabılecek kımse yok heralde :) kımsenın başına gelmeyen benım başıma geldi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı