AMD sistemde monitör gidip gelmesi

Daha fazla  
Arkadaşlar bir şey izlerken yakınlaştırdığım da pat diye gidiyor monitör gidip geliyor. PC'yi yeniden başlatmam gerekiyor. Bu eskiden oluyordu kendi kendine uzun bir süre düzelmişti. Şimdi yeniden başladı. AMD'den dolayı olabilir fakat sürücüyü silip yüklesem düzelir mi? Nasıl sileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli mod da silip kurabilirsiniz. Daha sağlıklı olur.

Şu an PC de ki AMD programını siliyorum birazdan safe moda alıp sileceğim ayrıca AMD'nin bu serileri neden bu kadar sürücü hatasıyla dolu anlamıyorum.

Güvenli mod da silip kurabilirsiniz. Daha sağlıklı olur.

Silip ekran kartı sürücüsünü geri yükledim sorunum çözüldü teşekkürler şimdi oyun akıcılığını test edeceğim ayrıca AMD denin kendi yaptığı V-Sync amacı güden özelliği de açmıştım bu mu böyle sorun yapıyor onu da test edeceğim.

Son düzenleme:
Şu an PC de ki AMD programını siliyorum birazdan safe moda alıp sileceğim ayrıca AMD'nin bu serileri neden bu kadar sürücü hatasıyla dolu anlamıyorum.

Silip ekran kartı sürücüsünü geri yükledim sorunum çözüldü teşekkürler şimdi oyun akıcılığını test edeceğim ayrıca AMD denin kendi yaptığı V-Sync amacı güden özelliği de açmıştım bu mu böyle sorun yapıyor onu da test edeceğim.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Rapor kısmında çözüm olarak işaretleyip konuyu kapatabilirsiniz. Akıcılık hakkında yaptığınız testlerden sonra bir sıkıntı çıkarsa yeni konu açabilirsiniz. İyi günler.

Oyuna girdiğimde oyun tamamen siyah ekran ayrıca yukarıda mor şeyler gözüküyordu neyi yüklemem gerekiyor?

Farklı oyunlarda da aynı sorun mevcut mu acaba?

Yok sadece CS2 de şu an war 4'e 3 olduğundan herhalde ayrıca akışkan sorunu hala çözülmedi bence direk AMD ile ilgili sorun ben başka forumlara da baktım çözülmüyor.

Yok sadece CS2 de şu an war 4'e 3 olduğundan herhalde ayrıca akışkan sorunu hala çözülmedi bence direk AMD ile ilgili sorun ben başka forumlara da baktım çözülmüyor.

Akışkanlık sorununu da çözdüm AMD de V-Sync modu gibi bir şeye sahip onu açınca daha az gecikme olacak falan diyor görüntü yırtılması olmaz falan diyor fakat onu açınca oyun 30 FPS miş gibi akıcılık sağlıyor bazen onu kapatın böyle sorunu olan kişiler.

Önceki sürümü kurduğunuzdan dolayı da bu sorun olabilir. CS2 şuan da tam optimize değil. Ekran kartınızın yeni sürücüsü çıktığında onu indirip tekrar deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı