AMD sisteme monitör önerisi

1-2 ay öncesine göre monitör fiyatları 200-300 lira pahalılaşmış, fiyat indirimi kesinlikle bekle derim. Ama teknik servisi iyi markalara yönelmeni daha çok tavsiye ederim. 100-200 lira az vereceğim diye, şanssızlık sonucu kusurlu monitör denk gelirse garanti sürecinde daha iyi hizmet verenleri mutlaka tercih et.

Vievsonic VX2458-C-mhd 144 Hz 1 ms diye aldım, genellikle 144Hz 4 ms de çalışıyordu. 1 ms modunu açınca bu sefer görüntü soluklaşıp 144 Hz'de sorun çıkarıyordu ve hatta bazı oyunlarda 1 ms ile 144 Hz'de çalışmıyor HZ düşürüyordu. 1, 5 aylık monitör en sonunda bozuldu ve bazı oyunlarda inanılmaz görüntü bozulmaları yapmaya başladı ve servise yolladım. O yüzden marka seçimini iyi yap.
Umarım sizlere satın alırken sağlam mal denk gelir ve hiç uğraşmazsınız.

Genellikle AOC ve Samsung öneriyorlar sanırsam Samsung 144Hz 1ms curved monitör ya da James Donkey 1ms 144 HZ 27'in olan modeli alacağım bu ikisinden birisi hangisi olur bilmiyorum öneriniz için teşekkür ederim aydınlandım :)

Bütçem 1000 1200 TL arası.

Hocam içlerinden bir tek Samsung dikkatimi çekti oda 4 ms bilemedim.

Bu monitör çok duydum ama marka hakkında bilgim yok yani yok derken monitör açısından marka tutuldumu bilmiyorum diğer bir şeynlerinin sağlam olduğunu biliyorum.

Önümüzde ki haftalarda bende alacağım bu monitörden.

İzle kardeşim videoyu, gerçekten çok kaliteliymiş. Monitörü servise yollamadan önce birçok forumda da bu model hakkında sorunlardan bahsediliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

James Donkey 27 inc 144Hz 1ms olan modeli aldım AMD için gayet uyumlu ve görüntü kalitesi güzel bir monitör tavsiye ederim önerileriniz için teşekkürler.

James Donkey 27 inc 144Hz 1ms olan modeli aldım AMD için gayet uyumlu ve görüntü kalitesi güzel bir monitör tavsiye ederim önerileriniz için teşekkürler.

Dediğim gibi bende çok araştırdım en uygun fiyat performans ürünü James Donkey 144Hz 1 ms 27" olarak sonuç aldım, deneyimlerini paylaşırsan sevinirim. Kimi ürünlerinde üretim hatası kaynaklı sorunlar oluşmuş sonradan düzeltildi bilgisi aldım herhangi bir sorun yok sanırım sizde de bende alacağım önümüzdeki haftalarda hayırlısıyla.

Dediğim gibi bende çok araştırdım en uygun fiyat performans ürünü James Donkey 144Hz 1 ms 27" olarak sonuç aldım, deneyimlerini paylaşırsan sevinirim. Kimi ürünlerinde üretim hatası kaynaklı sorunlar oluşmuş sonradan düzeltildi bilgisi aldım herhangi bir sorun yok sanırım sizde de bende alacağım önümüzdeki haftalarda hayırlısıyla.

Özür dileyerek iletiyorum ki Trendyol'a indirime giren MSI optik G24C4 model monitörü aldım James Donkey iptal edip neden diye sorarsanız tek neden servis durumu James Donkey bu ürün bazında yeni piyasaya girdi ve bir sıkıntı çıktığında garantisini güvenmedim ve indirme giren MSI makra monitörü aldım sonuçta MSI yıllardır bu işin içinde.
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Trendyol güvenilir mi bilmiyorum ama piyasada 1700-1800 lira civarı satılan ürünü 1300 liraya indirmişler, muhtemelen kısa bir süre. Monitör güzel ve alınabilir bir fiyata düşmüş. Yeni monitör alacaklar için bir alternatif olabilir.

Öncelikle teşekkürederim bende ilk aldığım ürünü iptal edip tavsiye ettiğiniz ürünü aldım şu an kargoda kullandıktan sonra deneyimlerini yazıcam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı