AMD Sözünde Duramadı: HYPR-RX Gecikti

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
AMD-HYPR-RX.jpg

2022 Kasım ayında HYPR-RX teknolojisini tanıtan AMD, 2023 yılının ilk yarısında oyuncuların bu performans modundan yararlanacağını söylemişti. Takvimler 1 Temmuz’u gösteriyor, yani kırmızılılar sözünü yerine getiremedi. Aslında HYPR-RX o kadar da komplike bir mod değil. Çip üreticisi, üç teknolojiyi tek bir tıklamayla aktif etmek, hem performansı artırmak hem de düşük gecikme sunmak istiyordu. Bunlar Radeon […]

Devamı: AMD Sözünde Duramadı: HYPR-RX Gecikti
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kart satışlarını arttırmaya yönelik bir haberdi bence. Son 4 yıldır AMD kullanıcısıyım. Sürücülerle, ayarlarla uğraşmaktan çevremin IT elemanı oldum. :)
Gülmekten ağzım ağrıdı ya. Hocam yeni çıkan AMD kartlar için de durum böyle mi yoksa bir gelişim var mı d.

Gülmekten ağzım ağrıdı ya. Hocam yeni çıkan AMD kartlar için de durum böyle mi yoksa bir gelişim var mı d.
5700XT ve 6900XT kullandım. Maalesef ikisinde de voltaj ayarı fan ayarı derken sürekli uğraşıyorum. :D

5700XT ve 6900XT kullandım. Maalesef ikisinde de voltaj ayarı fan ayarı derken sürekli uğraşıyorum. :D

Bir yanım AMD'ye geçmek istiyor böyle olayları görünce de NVIDIA ile devam diyorum.

RX6800'lü sistem aldım umarım dediklerini yaşamam.

AMD ekran kartlarını fiyat/performans oldukları için çokça öneriyoruz ama AMD'nin kendiside bizi yarı yolda bırakıyor.

Geri
Yukarı