AMD Software: Adrenalin Edition 24.2.1 sürücüsü yayınlandı

Ekran kartı ile ilgili değilmiş haklsınız

Bana güncelleme gelmemiş gözüküyor otomatik yüklemiş olabilir mi?
Düzeltme: Otomatik yüklemiş sorun yokmuş.

Son düzenleme:
RX 5500 XT ekran kartı kullanıp bu sürücüyü kurmuş olan arkadaşlar var mı acaba nasıl acaba sürücü?

Hocam peki Rx580'lere geldimi PC arızalı olduğu için ben bakamıyorum.

Böyle markanın Allah belasını versin, hiçbir sürümde verim alamıyorum böyle kart ve sürücü mü olur ya param olsa satacağım gerçekten nefret ettim ya.

Böyle markanın Allah belasını versin, hiçbir sürümde verim alamıyorum böyle kart ve sürücü mü olur ya param olsa satacağım gerçekten nefret ettim ya.

Cidden nefret ettim kartı kırıp çöpe atacağım birazdan. Hiçbir oyuna giremiyorum, 15 tane sürüm denedim hiçbiri bir işe yaramıyor girdiğim oyunda siyah ekran yiyip reset atıyor sisteme driver siliyor tekrar DDU ile kaldırıp yüklemek zorunda kalıyorum .oldu dedikten 3 saat sonra yine aynı sorunu yaşıyorum .ya kasayı ya da ekran kartını tutup camdan aşağı atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
24.2.1 ile VRAM Fast Timing özelliğini açınca crash yiyor. Şimdilik sadece Minecraft'da oldu. (RX 6600)

Son sürüm indirilmez driverı silip 23.11.1 kurdum, 23.9.1'in setupı olan birisi atarsa çok memnun olurum onu bulamadım, bir de onu deneyeceğim.

Şimdilik Beta'da bulunan fare takılmaları gitti. Helldivers 2'de ise aynı beta gibi sorunsuz 40 dakika oynattı timeout falan gelmedi. Battlefield 2042 deneyemedim akşam denerim çünkü 24.1'de inanılma stuttering oluyordu, zaten beta ve Full 24.2 sürümünde bunun düzeltildiğini belirtmişler ancak AMD driver bu sonuçta denemek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…