AMD Software Adrenalin Edition açılmıyor

Vandy

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı sürücüleri en güncel haliyle yüklü. Fakat AMD Software Adrenalin Edition arayüzü açılmıyor. Tıklayınca açılıyor gibi görev yöneticisinde çıkıp kayboluyor.
DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücülerini sildim ve tekrar AMD'nin sitesinden otomatik algılamalı ve kendi ekran kartımın sürücüsünü indirdim yükledim. Sürücü yükleniyor fakat arayüz asla açılmıyor. Aygıt yöneticisinde sürücü sorunsuz çalışıyor. Nasıl düzelteceğim, fikirlerinizi bekliyorum.

Ekran kartı: AMD RX 6600 XT.
Windows 10.

Son sürümler 6600 için berbat ddu ile silip bir önceki sürümü kurun.

Ekran kartı sürücüleri en güncel haliyle yüklü. Fakat AMD Software Adrenalin Edition arayüzü açılmıyor. Tıklayınca açılıyor gibi görev yöneticisinde çıkıp kayboluyor.
DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücülerini sildim ve tekrar AMD'nin sitesinden otomatik algılamalı ve kendi ekran kartımın sürücüsünü indirdim yükledim. Sürücü yükleniyor fakat arayüz asla açılmıyor. Aygıt yöneticisinde sürücü sorunsuz çalışıyor. Nasıl düzelteceğim, fikirlerinizi bekliyorum.

Ekran kartı: AMD RX 6600 XT.
Windows 10.

Bu linkten eski sürüm veya bir önceki sürümü indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu seyrederekte nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.

Son sürümler 6600 için berbat ddu ile silip bir önceki sürümü kurun.

Bu linkten eski sürüm veya bir önceki sürümü indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu seyrederekte nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.
Evet, kardeşimin bilgisayarında RX 6600 var ve baya batırdı hem FPS açısından hem de render gibi şeylerde.

Hangi sürüm kötü? 23.9.3 dün yeni çıktı. Bu mu yoksa 23.9.2 mi?
İkiside berbat durumda.

İkiside berbat durumda.
23.9.1 Güzel veya sorunsuz olabilir ondan haberim yok.

23.

23.9.3 sürümünde arayüz asla açılmıyor. 23.9.1 kurdum düzeldi.
23.9 Sürümleri güzel değil şuan bence. Ben 22.5.1 kullanıyorum rx 550 ile. 😀 Eğer sorun çekerseniz yine aynı işlemi yapar sürüm değişirsiniz. Ben rx 550 ile 22.5.1 kurduğum günden beri bir kere sorun çekmedim baya iyi bir sürüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı