AMD Software: Adrenaline Edition'da bir oyuncunun ayarları nasıl olmalı?

594046

Centipat
Merhaba, AMD software: Adrenaline Edition'da bir oyuncunun ayarları nasıl olmalı? Uzun lafın kısası güzel açıklayıcı bir rehber istiyorum sizlerden. Sistemin ne derseniz belirtili. Güzel anlatan olursa gerçekten minnettar olurum.

Performans ayarlarında CPU, GPU hız aşırtma açık yapıp başka hiçbir ayara dokunmuyorum ben. Pek işe yarayan bir şey de yok açıkçası.

AMD Radeon ayarları ile undervolt harici bir işlem yapmayacaksınız ellemeyin derim. WattMan hatası sonrası sinirleriniz allak bullak olabilir. Genellikle voltaj amper denge uyumu olmamasından dolayı bu hatayı vermekte ve RX 5xxx serisinde zirveye çıkmıştır.

AMD Radeon ayarları ile undervolt harici bir işlem yapmayacaksınız ellemeyin derim. WattMan hatası sonrası sinirleriniz allak bullak olabilir. Genellikle voltaj amper denge uyumu olmamasından dolayı bu hatayı vermekte ve RX 5xxx serisinde zirveye çıkmıştır.
Hocam FreeSync ayarından bahsedebilir misiniz bilginiz var ise? AMD Software: Adrenaline Edition'da ayarlarda ekran bölümünde bulunmakta ve oyun bölümünde bir oyuna tıklayınca o ayar görünmekte. İşlevini biliyorum fakat bu seçeneğin hem oyun bölümünde hem normal ayarlar kısmındaki ekran bölümünde bulunması bir yanıltıyor. Bir de oyun kısmındaki FreeSync seçeneğinde AMD için en iyileştirilmiş, açık ve kapalı bulunmakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı