AMD Software kurduğum zaman sistem çöküyor

zody_0

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASRock AMD Radeon RX 6600 Challenger D 8GB, İşlemci: AMD Ryzen 5 5500, Anakart: Asrock A520M-HVS AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart, Ram: Team T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHZ CL16 Ram, M2 SSD: AGI NVMe M.2 SSD 1TB M.2 2000/1690 MB/s
Ekran kartı
RX6600
İşlemci
R5 5500
Arkadaşlar AMD Software kurulumunu yapmak istediğim zaman kurulum sihirbazını açıyorum ve 2 dakika geçmeden sistem kendini güvenli mod gibi bir şeye alıyor ve yeniden başlatıyor kendini. Bunu nasıl çözebilirim şu anda hiçbir türlü AMD Software'i açamıyorum sağ tık'tan basıp giriyordum ancak şu an bassam bile tepki vermiyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile driverını silip tekrar yükle
Sildiğim zaman sistem kendini Güvenli Mod'a alıyor ve kurmak istediğim zamanda Mavi ekran veriyor Critical_process_died diye bir hata veriyor.

BIOS update et öncelikle. Güncel ise GPU'da sorun olabilir. Farklı bir GPU ile test etme şansın var mı ?
Farklı bir Ekran kartı'm yok maalesef ve Bilgisayarda Bios Uptade hakkında falan çok bilgim yok yardımcı olma şansınız varmı?

Anakart nedir?

Bu şekilde de SS atabilir misin?
Asrock A520M hocam ss'ide atıyorum

1700694237943.png

Asrock A520M hocam ss'ide atıyorum

1700694237943.png
Buyrun hocam 3.3 galiba siz daha iyi bilirsiniz.

Zaten en son sürümdeymiş hmmm. @claus hocam gelince detaylı bir şey diyebilir. BIOS ile alakası yok gibi.
Bilgisayarı yeni aldım zaten Eylül ayı gibi almıştım o yüzden güncel olabilir.

Bilgisayarı yeni aldım zaten Eylül ayı gibi almıştım o yüzden güncel olabilir.
Ama yüksek ihtimalle bi flash'a windows kurup yeniden windows kuracağım herşey sıfırdan

Yeni konular

Geri
Yukarı