AMD Software olmadan FSR ve RT açılır mı?

Spyhis

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
RAM
GS kill 2×8 3600mhz ram
SSD veya HDD modeli
Kingston 1tb
Ekran kartı
Rx 7900xt
Anakart
B550m
İşlemci
R5 5600
Bende AMD Software yok sadece Windows'un yüklediği driver var acaba çalışır mı?

Arkadaş dün de konu açmıştı, son sürümü kuramıyor çünkü mavi ekran hatası alıyor. Dostum eğer Windows'un kendi istediği sürücüyü kurmasına izin verirsen sorunun çözülecek.

Arkadaş dün de konu açmıştı, son sürümü kuramıyor çünkü mavi ekran hatası alıyor. Dostum eğer Windows'un kendi istediği sürücüyü kurmasına izin verirsen sorunun çözülecek.
Onu nasıl yapacağım

Oyun ekran kartını tanımaz ayrıca neden böyle bir şey yapacaksınız çok mantıksız YouTube'da bile kasar sistem.
Ben de var da otomatik yüklenen çünkü ben rahat bir şekilde oyun oynayabiliyorum

Bir de ben driverım olduğunu nerden anlayacağım

Onu nasıl yapacağım

Ben de var da otomatik yüklenen çünkü ben rahat bir şekilde oyun oynayabiliyorum

Bir de ben driverım olduğunu nerden anlayacağım
Amd Driver'in yüklüyse eger masaüstüne sag tik yaptiginizde adrenalin edition olarak cikar. Çıkmazsa arama cubuguna yazin orda cikar. 2 sinde de yoksa yuklenmemis demektir.

Amd Driver'in yüklüyse eger masaüstüne sag tik yaptiginizde adrenalin edition olarak cikar. Çıkmazsa arama cubuguna yazin orda cikar. 2 sinde de yoksa yuklenmemis demektir.
Ama ben çok rahat oyun oynayabiliyorum

Bilgisayar tanıyor ekran kartını ve furmark testi de normal çıktı demek ki Windows yüklemiş

Geri
Yukarı