AMD software "Performans" sekmesi eksik

HalilGuy

Decapat
1623933577154.png

Sağ yukarıdaki izleminin yanında katman kısmı olması lazım ama bende yok.
Sürüm: 21.4.1
Güncelleme var ama optional olduğu için indirmedim son surumu indirirsem gelir mi?(şu anda Windows'un denediği sürümü kullanıyorum)

Büyük ihtimalle FPS sayacında "yok" yazdığı için. Onun için bir çözüm önerim yok maalesef. DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.

Oyun içi katmanlardan bahsediyorsanız Ayarlar- Genel- Oyun içi katman kısmını etkin yapın. Performans kısmında ölçümler katmanı çıkması lazım bu durumda.

Full sürümmü hani yeni çıktıya Full only driver şeklinde hangisi.

Büyük ihtimalle FPS sayacında "yok" yazdığı için. Onun için bir çözüm önerim yok maalesef. DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.

AMD softwareyi Denetim Masası'ndan kaldırıp, son sürümü yüklesem zaten fabrika ayarları sıfırla seçeneğini aktif hale getirip kurunca eski sürücüler silinmiyor mu? Siliniyor diye biliyorum.

İşe yaramazsa sürücü kurulumunu özelleştirerek gerçekleştirin. Driver Only seçeneği ile kurun ardından Radeon Software yazılımını buradan yükleyerek kontrol sağlayın.

İşe yaramazsa sürücü kurulumunu özelleştirerek gerçekleştirin. Driver only seçeneği ile kurun ardından Radeon Software yazılımını buradan yükleyerek kontrol sağlayın.

Ama orada sıkıntı çıkma ihtimali var mı benimki APU çünkü AMD'nin sitesinden seçerek kurmak daha iyi bence.
İşe yaramazsa sürücü kurulumunu özelleştirerek gerçekleştirin. Driver only seçeneği ile kurun ardından Radeon Software yazılımını buradan yükleyerek kontrol sağlayın.

AMD'nin sitesinden softwareyi kurarken only driver gibi bir seçenek görmedim.

Geri
Yukarı